Sizce hangi protein tozu?

4-5 aydır spora gidiyorum kaldırdığım ağırlıklar orta derece ama hala yeterince iyi olduğumu düşünmüyorum bu yüzden protein tozu kullanacam pek bilgim yok bu konularda yardımcı olursanız sevinirim

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• whey izole kullanabilirsin. Veya multipower ama en iyisi Weider kaliteli marka ama fazla bütçe yoksa Hardlinede iyidir.

0|0
    0|0
  • Dostum, ağırlık kaldırmak protein tozu veya protein ile alakalı değildir. Protein kaslarımızın gelişmesinde hacim kazanmasında rol oynar. Ancak güç eksikliği yaşıyorsan gerekli kaloriyi gün içerisinde alamıyosundur ve birde karbonhidrat alımın azdır. Gayet iyi kilo kaldırıp estetik bir vucuda sahip olamıyorsan bir çok sebebi var
    1. Düzensiz ya da yeterince beslenememe
    2. Düzensiz uyku
    3. Düzensiz antreman ( antremanları aksatmak )
    4. Hareketlerin yanlış yapılması.

0|0
    0|0
    • Kilo iyi aslında boyum 1.82 kilom 78 göbeğimde yağ yok spora pek düzenli gidemiyorum ama bundan sonra daha düzenli olacak hangisini önerirsin

• Yumurta sevmem pek

• Yumurta bende sevmezdim ama alışıyor insan 3 senedir yiyorum. Artık yumurtasız kahvaltıya kahvaltı demiyorum. Ve doğal proteindir. Kesinlikle almalısın.

• Arnold kampanyada Şu an iyilerdendir, optimum gold da alabilirsin zayıfsan protein tozu pek işine yaramaz haberin olsun

0|0
    0|0
    • Yoo kilom normal hangisi en iyiyse onu alayım

• Ben 6senedir spor yapıyorum benim görüşüm Dymatize Iso 100 Hydrolyzed alman bence en kalitelisi
      Bagzıları Optimum en iyisi der öyle direk en iyisi yok yani pek farkta yok aralarında sana bağlı

Yükleniyor...