Erkekler hadi söyleyin bakalım

erkekler erkek arkadaşlarınızın yanında sizde hoşlandığını bildiğiniz kızı görünce ne yaparsınız?bakarmısınız bakmaz mısınız,görmemezlikten mi gelirsiniz,ne yaparsınız?

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Kız sevgilimse arkadaslıgı satarım. Ama herhangi biriyse göz teması kurarım arkadasların yanından ayrıldıgım zaman gider konusurum :D

0|0
    0|0
    • diyelimki sen ayağa kalktın kızda sana doğru yürüyor sana bakarak arkadaşlarında tam karsında seni izliyor baksan kız seninle konuscak o durumda ne yaparsın ve arkadaslarınada bu kız benden hoşlanıyor diye anlatmıssın

• nasıl koşturabilirim peki bana tiyolar versene :)

• İstersen ekle mesaj yoluyla konusalım. Burdan yazmim

• Giderim selam veririm arkadaşımla sohbetimıze dahil olursa onunla da konuşurum ve bende ona ilgi duyuyosm bunu belli ederim

0|0
    0|0
  • gormemmzlıkten gelırım ama snraa caktırmadan bakarım herlde

0|1
    0|0
    • neden görmemezlikten gelirsin peki

• erkek arkadaslarm dalgaya almasnlar dıyee madara olmamak ıcın

• Çaktırmadan bakılır tabi ki.Kızlar da bakar biliyoruz bunu :D

0|0
    0|0
    • diyelimki arkadaşların tam karşında kızda sana doğru geliyor ve kız sana bakıyor baksan kız konuşcak o anda bakmazmısın ya da bakar konusurmusun naparsın

• sende hoşlanıyor olsan bile kız 2.plandamı yani

• O anlık evet :D

• bende hoslanıyorsam bakarım aksı taktırde pek bakmayı tercıh etmemem gerekır...

0|0
    0|0
  • Görmezlikten gelmem bakarım. Sohbet etmişliğim varsa kalkıp yanına giderim bir süre.

0|0
    0|0
  • ben erkek arkadasımı satar hoslandıgım kızın yanına gıderım :D

0|0
    0|0
  • Bakarım hatta gider konusurum bile bunda ne war ki :)

0|0
    0|0
    • ya benim hoşlandığım cocukla karsılastık biryerde yanında arkadasları vardı beni gördü baktı sonra kafasını cevirdi karsı karsıya geldik kafasını yere egdi bakmadı :(

• bu hareketi arkadasları dalga gecmesin diyemiydi yoksa benden hoşlanmıyor diyemi onu anlıyamadım erkek gözuyle ne düşünüyorsunuz diye sorayım dedim

• Valla ne desekki her erkek aynı seyleri düsünmez mesala ben yanımda annem bile olsa yolda bir arkadasmı göreyim gider konusurum ama bhsettğn kişiyi tanımadğm icin hakkında konusmak doğru olmaz

• Bakarım neden bakmayayım

0|0
    0|0
  • değişir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...