Arkadaşım vefat etti lütfen bakın

2 gün önce sınıf arkadaşım vefat etti . Sınifcak çok üzgünüz . Benim sorunuma gelirsek bu arkadaşı aklımdan atamıyorum . Sürekli aklıma geliyor . Gözlerimi kapatamıyorum ve yalnız kaldığımda çok korkuyorum . Acil tavsiye verin lütfen ...

0|0
5|23

En İyi Erkek Görüşü

• Bu aralar diğer arkadaşlarınla biraz vakit geçir, elinden geldiğince yalnız kalmamaya çalış hatta bir arkadaşınla braber kalsan ne iyi olurdu

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• 2 gun olmuş. üzüntün ve bunu atlatamaman normal. sakinleştici ilaç alabilirsin. 10-15 gune biraaz daha normale donersin umarım.. basın sağolsun..

0|0
    0|0
  • Felakve Nas Surelerini ve Ayete-el Kürsi'yi bol bol oku. Her gün 1000 tane La ilahe illallah çek. 1000 olmazsa çekebildiğin kadar çek ama en az 100 olsun. Ayrıca internetten duaları araştır. Belki bir sefer okusan bile faydalı olur, ilahi iş bunlar, belli olmaz hiç. Kısa zamanda korkun geçer inşallah. Allah yardımcın olsun. Arkadaşına da Allah rahmet eylesin, sevenlerine sabır versin.

1|0
    0|0
  • başınız sağolsun. Buradakilerin yapacağı, vereceği yardımın hiçbiri işe yaramaz. Zamanla aşacaksın artık.. Kolay olmayacak ama zamana bıracaksın..

0|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin , hiç bir tavsiye seni iyi hissettiremez kafanızı meşgul edecek şeylerle uğraşın

0|0
    0|0
  • kendini sıkma ve bunun zamanla geçeceğini düşün

şöyle ki o insan aklına gelince bir FATİHA oku ve o'na iyilik yaptığına ve ruhunun b u sayede daha huzurlu olduğunu düşün ki sende huzurlu olasın

0|0
    0|0
  • Unutuyorsun merak etme. En yakınını bile zaman geçtikçe unutuyorsun ..Merak etme sende ölecen düzen böyle ne yapalım . Allah rahmet eylesin

0|0
    0|0
  • niye korkuyosun adam ölmüş gitmiş işte neyinden korkuyosun arkasından mı konuştun meftanın

0|0
    0|0
  • hiç bi' tavsiye işe yaramaz, Zamanla unutacaksınız..

Başınız sağolsun..

2|0
    0|0
  • Normaldir daha 2 gün olmus.2 haftaya unutursun gülüp eğlenirsin merak etme

0|0
    0|0
  • Benimde bundan 3 yıl evvel iş arkadaşım vefat etmişti ve uzun süre etkisinde kalmıştım, hala daha unutamıyorum, seni çok iyi anlayabiliyorum..

0|0
    0|0
  • baska seylere yonel...

film izle vs öyle uyu onu dusunmee

0|0
    0|0
  • başın sağ olsun. zamandan başka bir ilacı yok durumunun, zamanla azalacaktır.

0|0
    0|0
  • arkadaşınla aranızda tatsız bişey mi oldu ?

0|0
    0|0
    • Hayır fakat çok severdim

• Kesinlikle Nisan 1 şakası gibi geliyo maalesef .sanki bir yerlerden çıkıp şaka diye bağıracakmış gibi ...

• şimdi bunu ordan nasıl bağladın diycem kızsın normal değilsin dicem ayıp olcak ama gerçekler :)

• Hatayda mı oldu olay ?

0|0
    0|0
    • Hyr hatayda da 2 çocuğun vefat ettiğini biliyorum .

• Bende o olay sandım neyse allah rahmet eylesin çok takmamaya çalış kafana olmadı bir piskiyatıra görün :/

• Teşekkür ederim

• hocaya hacıya git :D

0|0
    0|0
  • Arkadaşın ne yapabilir sana

0|0
    0|0
  • Her nefis ölümü tadıcıdır (Razi)

0|0
    0|0
  • zamanla geçecek. Allah rahmet eylesin.

0|0
    0|0
  • onu düşünme bu kadar basit :D

0|0
    0|0
  • hayat devam ediyor acı bir tecrübe olmuş üzülme ders almaya bak korkma korkacak bişey yok

0|0
    0|0
  • Ben de ilkokulda sınıf arkadaşı kaybetmiştim bu sene de mahalle arkadaşımı zamanla acısı geçiyor 2 gün olmuş daha dur hele.

0|0
    0|0
  • ölümde var! görmezden gelinebilirmi sanki.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 2 gün olmuş tabi böyle olursun . en geç 15 güne o kadar da sürmez ama düzelirsin tecrübeyle sabittir .

0|0
    0|0
  • Basin sagolsun kuzum :(( bu durumsa ne yapilir bilmiyorum

0|0
    0|0
  • zaman zaman zaman

0|0
    0|0
  • araniz bozuk muydu

0|0
    0|0
  • normaldir bu