Kilo almak için Hardline Progainer kullanan var mı aramızda?

Fitnessa başladım yeni amacım kilo almak siz kullanıyor musunuz gainer? ya da biliyor musnuz? nasıldır?

Güncellemeler:
yardım lütfen...

0|1
1|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Hardline Progainer faydalı sayılabilecek bir ürün... Düzenli idman ve beslenme ile gayette güzel sonuçlar verecektir.
    Hardlineden daha iyi gainerlerde var, ama Hardline nispeten daha ucuz. Fiyat\Performans ikilisi açısından başarılı bir ürün. Ama mucize beklemeyin.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Gainer şart olan bişey değil, aynı etkiyi doğru karbonhidratlarla elde edersin.
    Mesela antremandan 1 saat öncesi 1-2 muz, sabah kahvaltısında yulaflı yoğurt, bulgur pilavı, haşlanmış patates. Bunlar gainerdan farksızdır.

Ben kullanmıyor muyum kullanıyorum bazen ama spora gitmeden 1 saat önce muz bulamamışsam hızlı etkidiği için kullanıyorum enerji veriyor.

0|1
    0|0
    • İşte bende zaman düzeni olmadığı için en iyi 2 saat öncesinde yemek yiyorum cıkısta da 2,5 saat sonra yemek yiyorum yulafı yiyemiyorum sabah 1 yumurtadan fazla yiyemiyorum bu yüzden gainer alırsam hem desteklemiş olur en azından. Bu yüzden almak istiyorum hocam...

• Türk malı değil miydi o? Sakın kullanma onu. Unversal veya serious mass.

0|1
    0|0
  • kanka kilo almak için her idmandan sonra pilav ye çok faydası oluyor toz falan şişirir sadece seni

0|0
    0|0
Yükleniyor...