Haftada 3 gün spor yeterli mi?

Spor salonuna gittim hoca uç gün yeterli olacağını söyledi sabah 9-12 arası yeterli mi sizce çok fazla yok ama hızlıca vermek istiyorum kiloları mi? Buna ek olarak ne yapabilirim diyet yapmayı da sevmem ama deniyecem zaten az yiyorum şeker ve ekmeği bırakacam bol bol su icecem bir sure yaza kadar zayıflamam lazım başka onerileriniz var mı?

0|1
6|26

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Evet bu kadar yeter.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Haftada 3 gün en mantıklısı zaten

1|0
    0|0
  • kilo vericeksin? o halde cardio çalışacaksın, beslemene dikkat ettiğin sürece hergün gidebilirsin. deseydinki kas geliştirecem. haklı 3 gün yeter.

1|0
    0|0
  • Aslında yapılan en büyük yanlışlardan biri bu ülkemizde. Yaza doğru nerdeyse tüm kızlarımız diyet programları bulup bilinçsizce spor salonlarına gidiyorlar.
    Oluşacak riskler;
    1. Spor sakatlanmaları meydana gelebilir
    2. Uygun olmayan beslenme hayati riskler taşıyabilir (diyet yapmayın sağlıklı beslenin)

Demem o ki güzel bir beslenme programı edinin ve antremanlarınızı doğru ve aksatmadan yapın 3 ay içinde gayet estetik bir vucuda kavuşursunuz. Ancak size tavsiye kış aylarında da beslenmenize dikkat edin ve salona gidemiyorsanız bile evde egzersiz yapmayı deneyin.

0|0
    0|0
  • sabah saatleri daha uygun haftada 3 gün yeterli evet

1|0
    0|0
  • Yeterli

1|0
    0|0
  • Kilo vermenin püf Noktası besin değeri yüksek gıdalar yiyeceksin özellikle hamur işi çikolata pasta asitli yiyeceklerden kaçınacaksın saat 18:00 gibi en geç akşam yemeğinden kalkacaksın uykuna dikkat edecksin sporda burda sana yardımcı olacak yani Sen Abur çubur ye Sonrada deli gibi spor yap olmaz ona göre her zaman yiyeceğin şeylere dikkat et

0|0
    0|0
    • Az yiyorum da düzensiz yiyorum abur cubur da yemem çok ve uyku düzenin yok bunları duzenlemem lazım Tesekurler ederim yorum için 😆

• Yeterli.

0|0
    0|0
  • yeter sana

0|0
    0|0
  • yeterli

0|0
    0|0
  • Yeter ideal.

0|0
    0|0
  • Yeterli tabi

0|0
    0|0
  • az..

0|0
    0|0
  • Kilon yoksa yeterli.

0|0
    0|0
  • Bunun dışında düzenli yürüyüş yapman yeterli olur

0|0
    0|0
  • Sporu aracin degil amacin olsaydi boyle sorunlarin olmazdi isteksizce yapiyorsan yapma bence

0|1
    0|0
  • Ben yıllardır hergün yapıyorum

0|0
    0|0
  • yeter

0|0
    0|0
  • 2 gün spor 1 gün ara vererek spor yap. Az ye. Bol su iç. Öğleden sonra spor yap 14.30, 15.00 civarlarında.

0|0
    0|0
  • ağırlık çalışıyosan yeter zayıflamak istiyosan yetmez 5 gün yap onu

0|0
    0|0
  • Gelişim yavaşlasın diye uydurulmuş birşey. 3 gün yeterli falan değil.

0|0
    0|0
  • Ytrli. Yesil cay ic gunde 2 3 fincan

0|0
    0|0
  • 5 tam performans :))

0|0
    0|0
  • Düzenli spor olursa olur bence her gün spor yapmalısın koşu antrenmanları

0|0
    0|0
  • ortalama 3-4 olsun en az

0|0
    0|0
  • Vilemwdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• yeterli

0|0
    0|0
  • Yeterli

0|0
    0|0
  • Haftada 5 gün gidiyor m uyaninca aç karna 1 bardak ılık su içiyorum ve bir tane salatalık vr elma yiyorum kahvaltı niyetine ve hemen etkisini gösterdiğini düşünüyorum 2 hafta da 1.5 kilo verdim

0|0
    0|0
  • bence 5 gün yaparsan daha iyi olur ya

0|0
    0|0
  • yeterlii

0|0
    0|0
Yükleniyor...