Kendınızden küçük biriyle birlikte olmak ister mısınız?

kızlar ve erkekler kendınızden küçük biriyle birlikte olmak fikrine nasıl bakarsınız?

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• istemem tabi ki de

0|1
    0|0
  • ben kendimden küçük biriyle olmak istemem karşımda olgun aklı başında erkek isterim

0|0
    0|0
  • hayır olmak istemem...

0|0
    0|0
  • kız küçük olabilirde erkek küçük olunca tuhaf oluyo bence ama mesela yengem dayımdan 2 yaş büyük bir sorunda yok yaş farkı az olursa olabilir belkide

0|0
    0|0
  • hayir olmak istemezdim.. kader diyelim..

tabi rabbim bilir..

0|0
    0|0
    • Allah kullarina iyi kotunun ne oladugunu nelerin yapilmasi gereketigini nelerin yapilmamasi gerektigini bildirmistir sen secimini kotu yaparsan bu benim kaderim diyemezsin allahin ilmi gucu kudreti seni gelecekte secimlerinin ne olacagini bilmektedir ,senin guzel secimin senin kaderin, senin yaptigin kotu secim ve senin hatan SENIN KADERIN OLUYOR.

SENIN KADERINI SEN KENDIN CIZIYORSUN .

Alah sevdigi temiz kalpli kullarini mutlaka uyarir akliyla dusunup bulsun diye basina bela musipet eder .

• :/ Tamamda.. bazen secimlerin olmuyor. mecbur kaliyorsun.. eskiden millet kendi kaderini kendi mi ciziyordu. zorla evlilikler vardi, kiz cocuklari istedigini yapamiyordu, secimleri yoktu. baba ne derse o ;) simdi ki zamanda öyle degil tabi haklisin.

• Erkeklerin kızlardan küçük olmasına normal bakarım ama ben istemem şahsen.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...