Arkadaşlar yürüyüşle nasıl daha etkili kilo verilir?

2 dk yürüyüş 2 dk koşu şeklinde 20 dk mi yoksa 45 dk tempolu yürüyüş mü?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• yürü ama koşma, koşarsan geri alırsın hemen

1|0
    0|0
    • Ayy tamam canim cok sagol 45 dakika mi 1 saat mi olmasi lazim

Erkekler Ne Diyor 12

• 45 dakika tempolu yürüyüş tabisi

#TürkErkeğii

1|0
    0|0
  • 15 dk yürü 5 dk koş 15 dk yürü 5 dk koş. ama hergün yap. bu da yetmez diyet yap. şekerli şeylerden ve yağdan uzak dur

1|0
    0|0
  • kilo vermek için kardioda kalp ritminin stabil ortalama 120 seviyesinde olması gerekir senin yaşlarında. 45 dk tempolu bu koşulu daha ideal sağlar.

1|0
    0|0
  • Tempo iyidir

1|0
    0|0
  • Tempolu yürüyüş 1 saat👍🏻

1|0
    0|0
  • tempolü yürü ama uzun yürü bu arada nefen çokönemli oksien yağğları yakar yani nefesini düzenli olarak burnundan derin çek yavaş yavaş bırak birde akşam bir kase yağsız yoğurda kırmızı biber tarçın karıştır ve yatmadan önce ye ve yat acayip yağyakar sabahta evde biraz yürüdükten sonra aç karnına bir bardak su iç ondan yarım saat sonra kahvaltı yap ve her yemekten yarım saat önce suyuna limon sık iç

0|0
    0|0
  • En etkilisi her gün düzenli olarak yapılan yürüyüştür. Yürüyüş esnasında biraz adım atayım biraz su içeyim deme; yürüyüşünü yap otur biraz soluklan sonra suyunu iç. Kaloriye katkı olsun diye yürürken ellerini de abartılı biçimde ileri geri oynata bilirsin.

0|0
    0|0
    • Her gun saat 16.00 yapicam spor icin en iyi saat 15.00-18.00 arasiymis bana 16.00 uyuyor bir de diyetime sadigim zaten 1 ayda ne kadar kilo veririm? 1000-1200 kalori aliyorum gunde

• 1000 1200 kalori az bence kilo vermek için az kalori alıp çok hareket etmek kaslarını zayıflatır. Bence yeterince beslenmeli ve sporu o şekilde yapmalısın. Acele etme.

• yörürken ip hatla. çöm kalhh çöm galhh. yoharı aşşaa yoharı aşşaa.. bekk severüünnn siiipor yapmayüüü muhuhuhuhuhu

0|0
    0|0
  • bende koşuyorum 2dakika yürüyüş dakika koşu başlangıç seviyesindeysen uygunsuz olur 4 dakika yürüyüş 1 dakika koşu yap bunu 4 kez tekrarla

0|0
    0|0
  • Tempolu koşun 20 dakika.

0|0
    0|0
  • sigara kullanmıyorsan ve herhangi sağlık problemin yoksa koşu.

0|0
    0|0
  • Sahilde yürüyüş yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...