Erkek arkadaşlar sizden yanıt bekliyorum

erkek arkadaşım beni kaybetmekten hiç korkmuyor onu sevdiğimden çok emin ve ne olursa olsun onu bırakmayacağımı düşünüyor. hatta bana biz seninle hiç kopmyacağız bana öyle geliyorki biz evlecez diyordu.dün biraz kırgınlık oldu ayrıldık bir daha ararsa telefonlarını açmazsam barışmanın yollarını arar mı bu onu korkutur mu?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• senin aramanı bekliyodur o kadar garanti görüyosa kapris yapıyor sana cilveli bir delikanlı kendisi <3

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• eğer seni gerçekten seviyorsa korkar ancak ters tempe olasılığıda var aynısı bana oldu kız arkımla ilgili olarak 6 kere ayrıldı ama hala beraberiz sürekli bunu yapmanda ayrılığı cocuk oyuncağı gibi yapabilir bu da hoş değil

0|0
    0|0
  • :) Seven insan kaybetmekten neden korkusn ki? Sevmek zaten kaybetmeyi de göze almaktır güzel insan.. Kimse kimseye sonsuza kadar verilmiyor bu dünya da.

0|0
    0|0
  • muhtemelen başka bir arayış içine girer ama o arayışın içince sen olmazsın bu şekilde ilerlemen yanlış

0|0
    0|0
  • valla korkutur ama korkutmazsa yeni bir başlangıcın olur

0|0
    0|0
  • eğer çocuğun içinde hafif bir kopma varsa sende böle kaçarsan iyice biter

0|0
    0|0
  • Denemeden bilemezsin? Ne kadar garanti gördüğüne bakar ve seni sevmesine bakar bu durum.

0|0
    0|0
  • Zorlama ters tepebilir..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...