Hoşlandığınız kız ogün çok çirkin olmuşsa soğur musunuz?

Diyelim ogün çok bakımsız saçları kabarmış, elektrklenmiş, kendisine yakışmayacak bir şekilde yapmış saçlarını falan filan soğur musunuz?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• hangi gün o? :) soğumam hoşlanmışım bir kere sonuçta.

1|0
    0|0
  • Bir gün deli gibi makyaj yapıp 4 gün hiç bakım yapmıyorsa soğurum. Ama kıza görede değişir bazısı bakımsız da çok güzel

1|0
    0|0
  • Tanımadığım sadece uzaktan görüp beğendiğim biriyse soğuyabilirim ama tanıdığım yakınımda bir insansa genel halini hatırlarım hep kötü hali aklıma gelmez :D

1|0
    0|0
    • uzaktan hoşlanıyorsun:D:D Ama hep aynı ortamdasınız ay bugün tam bir faciaydım normalde yan yana gelemeyiz bugün yan yana geldik hay şansımı:D:D

• Hayır soğumam

1|0
    0|0
  • Niye soğuyayım ki ben onu her haliyle kabul etmişim zaten o da beni ..

1|0
    0|0
  • kabarık saçı severim

konuya gelince soğumam

1|0
    0|0
  • poposuna bakar ısınırım <3

0|0
    1|0
    • tepsi popo

• tecrübe konuşuyor yiğenim sen rahat ol

• ah ah :D Hergün yan yana gelelim diye yapmadığım numara yok ama bugün.. En uzak olmamız gereken gündü :(

• sactir buyur gider, bir sac seklinden ondan ne diye soucakmisim ki, sevdimmi severim ben hemde olesiye, ne yazik ki bazi insanlari inandiramiyorum buna

0|0
    0|0
  • istemsiz soğurum

0|0
    0|0
  • bu ne ya bu kız canı isterse çirkin canı isterse güzel mı oluyor ben derimki çiirkinler uzmandır uzman boşverin siz kompleks yapıyorsunuz herşeyi

0|0
    1|0
  • hayır... çünkü onun başka günkü hallerini bilirim.. belki hoşumuda gider

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Soğumaması lazım.

1|0
    0|0
  • yok artık bu kadar düz bakılmaz ki

2|0
    0|0
  • ne yani sen sevdiğin erkeği bakımlı olduğu içinmi seviyorsun aşık olunca onun en paspal halini gözün görmezki

1|0
    0|0
  • aşık gerçekten aşık erkek kızı her haliyle beğenmeli

1|0
    0|0
Yükleniyor...