Online spor hocası?

Arkadaşlar spor salonuna gidiyorum ve bana özel programla değilde herkesin çalıştığı Programla çalışıyorum kendime göre bir program olmasının daha iyi olacağını düşünüyorum internette online bu işi yapanlar var mı online spor hocalığı gibi boy kilo vucut yapısına göre program belirleyenler

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Onlaarın tamamı yalan dolandır. Anlatıyorum dikkatli dinle.
    Savaş Cebeci youtube kanalına üye oluyorsun. Bütün videoları izliyorsun. O adam söylediği sözü bilimsel verilerle destekleyen gerçekten işini iyi yapan bir adam son zamanlarda ne kadar egosu tavan yapsa da Sezar'ın hakkı Sezar'a.

bodyforumtr
    Buraya üye oluyorsun. Yeni başlayanlar topici altında olan her şeyi okuyorsun yorumları da okuyorsun. Sonra sitenin genelindeki senin vücut tipine, hedeflerine, isteklerine benzer konuları okuyorsun.

Ya da Jim Stoppani yi araştırıyorsun. Bu adam Phd yani doktora sahibi bir adam. İngilizcen varsa çok faydalı programları var. Hangi supplementleri kullanıp hangi saatler arası uyuyacağına kadar yazmış.

Öyle işte. Bu iş öyle "al beni ne yaparsan yap" kafasında olmuyor. Araştırıp öğrenip kendi programını kendin hazırlaman lazım. Yeni başladıysan zaten ilk 3 ay program o kadar önemli değildir. Bu üç ayı araştırma zamanı olarak kullanıp sonra kendin için en iyi programı hazırlayıp çalışabilirsin.
    Unutma kimse senin vücudunu senden iyi tanıyamaz.

0|0
    0|0
    • Gerçekten çok güzel açıklamışsın teşekkür ederim

• Açıklamaların için teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...