Bu kız ne demek istedi ?

şimdi ben ve yanımdaki 5 kişi ile mc de yemek yiyoruz

2 kız yemek yemek için oturcak yer ararken önümüzden geçiyor ve birisi bana kitleniyor

sonra arkadışını dürtüp bir şeyler diyor

daha sonra o da bana bakıyor,

yer seçtikten sonra yemeği alıcakları yere gidiyorlar ve gülüşüyorlar

kız bana bakıp duruyo bu arada

daha sonra 2 defa anlamsızca oturduğumuz yerin önüne kadar gelip çantalarını koydukları yere bakıyor

bende ona bakarken birden tekrar göz göze geliyoruz

kız arkadaşının yanına gidip menünün gelmesini beklerken tekrar etrafa bakınıp birden bana kitleniyor

ayrıca kızın suratı sürekli bana dönük durumda hiç arkasını dönmüyor

bu nedir şimdi açıklayıverin ?

sorun saçımda wax kullandığım için saçım parlak görünüyor acaba beni tuhaf mı gördüler ?

yoksa hoş biri mi ?

boyum: 1.80, kilo: 80

görünce vücutlu diyebiliceğin biriyim ve bir kaç kişinin cr7 ye benzettiği oluyor, benzetenler arasında hocam da var. saçımı da cr7 ye benzer yapıyorum zaten.

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Şimdi gelip çantalarına bakmasaydı dalga geçiyorlar derdim. Demekki ilgisini çekmişsin.

0|0
    0|0
    • Benle göz göze gelince böyle anlamsız boş bir bakış oluyo kafalarını çevirip dalmış ayağına yatıyolar..

• Hoşlanmış işte.

Kızlar Ne Diyor 2

• aaa evet anlattıklarına göre sen çok yakışıklısın kız da sana aşık bunu dememizi mi bekliyosun

0|0
    0|0
    • Yakışıklılık ayrı bir kısım ama kızın bu saçmalıkları yapmasını çözemedim.

Ayrıca bir kız var konuşurken göz göze hiç gelmiyor hep kaçıyor bişey sölicem kaçıyo yanımdan hemen, hiçde yavşamam ama normal konuşurken kaçıveriyo bu da mı sevgi belirtisi ?

• tamam anladık yakışıklısın :D kız hoşlanmış olabilir de fazla salak bir havası var

• Tamam sorun bende değilse hoşlanmışdır :)

• Hoşlanmışş işte senden apaçık belli yaaaanii :)

0|0
    0|0
    • Benim kızlarla ilişkim ya 2 gün 1 gecelik, ya da 1 gün 1 gecelik o yüzden öyle hoşlanmış filan anlamam direk olaya dalarım 3:)

• Beni o kadar sallamaz da biraz daha net açık olsalar, misal bana gelip direk seni seviyorum dese biri garipsemem, çekinmem normaldir yani. 1 tanesi zaten bir ara baya yavşadı ben hiç yüz vermedim merhabamız bile yok şimdi zaten ama aynı sınıf içerisinde bir yere kadar gizleyebilirsin hoşlandığını birinden.

• en düzgünü hangisi ise onu sseç öyle yoluna dvm ettt

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...