Sevgilim solistinden yediği azardan sonra sürekli beni bozmaya başladı ne yapmalıyım ben? Ve amacı ne bunun?

Sevgilim çok ünlü bir kadın şarkıcının vokalisti.Bunlar beraber konserlere turnelere falan gidiyorlar.Bundan birkaç gün önce İstanbul dışında konserleri vardı.Orda konser sırasında kadının bir erkek sanatçıyla düet yaptığı şarkıyı okurken (sevgilimle düet yapıyor konserde) sevgilim arkada sanırım şarkıya yanlış girmiş bu sefer korkudan iyice karıştırıp kadının okuyacağı kısmıda okumuş bu bardağı taşırmış bundan önce tonlama hatasıda yapmış başka şarkının back vokalinde.Kadın bozuntuya vermemiş ama intro girince arkaya yanına gidip 'Bana ayak uyduramayacaksan terk et sahneyi.' demiş.Ve konser sonrasını kulise giderkende arkasından seslenmiş sevgilim dönmemiş bile.Çok soğuk davranıyormuş.Çocuk bir döndü İstanbula evine kitledi kendini. baya bildiğiniz ağlamış baya gözler mosmor durup durup ağlıyor heralde.Başka bu piyasada olan arkadaşlarıda doğal bişey ve sen haksızsın diyor ama çocuk bu sefer bana sardı benimle durduk yere kavga çıkarmaya çalışıyor telefon ediyorum bağırıyor.Sanki ben azarladım ya.2 yıllık sevgilisiyim yaşamadım böyle bişey.Yerimde olsanız ne yapardınız? Ve bunun amacı ne?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• yaşadığı bu zor zamanda ona yardımcı olup alttan almaya çalış bazen ınsanlar böyle olabiliyor

benim kız arkadaşımda sınav döneminde denemleri kötü yapardı ve her deneme sonucunda sanki sınavı ben kötü yaptırmışım gibi ağzına ne gelirse sayardı şuan düzeldi şükür

biraz alltan al sabretmeye çalış atlatıcaktır

0|0
    0|0
    • Umarım en kısa sürede düzelir ama ciddedn beni sıkmaya başladı artık kızın biri azarladı diye yani ben buna katlanacak değilim.Olayda en ufak bir hatam yok adam gibi okusaydın şarkını.

• bu senin dayanma sınırınla orantılı

ben sabrettim biliyorum çoook zor ağzına ne gelirse sayıyordu bende sinirden duvarları dövüyordum ama geçti şükür umarım en kısa zamanda düzelir

Erkekler Ne Diyor 4

• bırak ya seni seviyor onun etkisinde düzelir hata gelir kendi özür diler cogu erkek öyledir bende öyleyimdir birine kızarsam sevdiklerime patlarım nazım onlara geçer kahrımızı onlar çeker .S

0|0
    0|0
    • İnşallah düzelir yani böyle olmaz bende insanım benimde işim gücüm var tek uğraşım sevgilim değil yani tamam çekerim ama bir yere kadar elin kızı fırçalıyor geliyor toparlaması bana kalıyor olur mu böyle bişey...

• olur olur siz bayanlar olmasanız biz erkekler bir hiçiz inan bak sakın kacım ne hali varsa görsün deme ama seni tersleyince benim sucum kalbimi kırıyon felan de uyar hatasıını anlar

• şu anda biraz stres içerisindedir biraz sıkmadan uzak durmaya çalış ama abartma sonra herşey yoluna girecektir

0|0
    0|0
  • daha o kadar düşmedik !

0|0
    0|0
  • Tribe girmiş yanında ol takma öyle hissettir işini cok önemsiyo olmalı...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bülent ersoy mu bu ünlü :D

0|0
    0|0
    • Hhaha yok canım ya :D :D Pop sanatçısı genç bir kadın.

Yükleniyor...