40 yasında bırının baba olması ne kadar mantıklı?

evet sorum bu sızce mantıklımı cocuk 15 gelmeden karsında bır dede:) herseyın bır zamanı yokmudur ne dersınız?

0|0
11|10

En İyi Kız Görüşü

• komedi bence de hiç yakışmıyo

0|0
    1|1
    • cok kotu bır durum ya zor. ınsan babasıyla zaman gecırmek eglenme ıster yaslı bır dedeyle ne yapıcakkı

• aynen öyle bence de çok kötü.her şeyin bir yaşı vardır.Teşekkürler en iyi için <3

Erkekler Ne Diyor 10

• Yapan insana göre normal ama bence doğacak çocuğa göre normal değil, çünkü bir şekilde ailesinin birisiyle görüşmesi gerekse zor olacak, sonra çocuk belirli bir yaşa gelene kadar evde hem baba hemde arkadaş olarak gördüğü derdini anlatacak birisini bulamayacak, genelde insan yaşlanınca biraz çocuklaşıyor bunu da hesaba katarsak çok daha olumsuz sonuçlar olabilir, hiç değilse çocuk sıkıntıdan patlar, keşke biraz gençken aklına gelseydim der.

0|0
    0|0
  • Baba baba babacığım..

0|0
    0|0
  • İbrahim Tatlıses ne o zaman ?

0|1
    0|0
    • :D hıc sorma onu en azından servet bırakacak cocuguna

• Servet he servet. Servetin varsa baba olabilirsin yaş önemli değil? Bu mudur? 40 yaşında adamın mutluluğa hakkı yok mu? Yazık

• olabilir neden olmasın ki sıkıntı yapcak bişi yok ...

0|0
    0|0
  • ortalama yaşam süresi 70 yıla çıkmış, böyle şeylere takılmamak lazım.

0|0
    0|0
  • tam zamanı.

0|0
    0|0
  • MANTIGIN DA ÖTESİ

0|0
    0|0
  • Sana ne 40 lık biriyle mi evlisin..

0|0
    0|0
  • her yaşta isteyebilirler normnaldir hazır hissetmior olabilir

0|0
    0|0
  • Olmaz diye birşey yok ama 28 - 30 yaslarında olması bence mantıklı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• yaş o kadar çabuk ilerliyor ki insan inanamıyor. benim babamla aramda 38 yaş var; çok problem yaşamadık. hele yaşla alakalı hiç.

0|0
    0|0
  • her şeyin bir zamanı olmalı.40 yaşında baba olcak çocuk okula gidicek yaşa gelcek herkesinki genç bununkisi yaşlı olacak çocuk üzülecek. bir arkadaşım vardı onu da anne babası çok sonradan yapmış.yaşlı oldukları için ağladığını biliyorum ben.

0|0
    0|0
    • kesınlıkle hersey zamanında olmalı

• 40 yaşında olup da hem bedenin hem de ruhen 30 yaşında hisseden hissettiren insanlar var.

Ya da tam tersi 30 yaşında ama 40 gösteren ve hisseden.

0|0
    0|0
  • 50 yaş dede yaşı değil

0|0
    0|0
  • Sen mutlulugu erken buldun diye milletin de bulacağı anlamına gelmiyor.

1|1
    0|0
  • babam 50 ergen kardeşim de 16 yaşında.ben bir problem yaşadıklarını görmedim.dede anlayışlarımız farklı demek ki mk.

0|0
    0|0
  • ben 19 yaşndym babam 55 hiç de dede gibi durmuyo içi 18 lik delikanlı :D

1|0
    0|0
  • bencede çocukla arada çok yaş farkı olması iyi değil

0|0
    0|0
  • 28 yasindayim sevgilim 37 bu yaz evlenmeyi dusunuyoruz. Ben de bunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • allah yardımcın olsun keske kendı yasıtın bırını bulsaydın 28 yasında bır delıkanlı nerde 37 yasında bır adam nerde ama kısmet

• Ne alaka 55 yaşında dede mi olunuyor?

0|0
    0|0
    • 15 yasında bırı ıcın dede..

• O 15 yaşındaki için baba oluyor dede değil.

• bence dede oluo 15 yasındakı cocukların babası 36-40 yaslarında oluyo genelde

Yükleniyor...