Fitnessa gidenler bir baksın?

şimdik canlarım çok kilo aldım ve spor salonuna gitmek istiyorum yanlız biryere gittim uzak eve ama başkada yok yakın çevrede gördüm salonu küçük gibi ama begendim sorun şu çok çekingenim hocalarda benle konuşmadı bile malmal baktılar elim ayagıma dolaştı boşboş baktım salona çıktım spor çantam giyiceklerim vs yok oyüzden hemen başlayamadım önce ne gerekli neler almam lazım ve gidince elim ayagıma dolaşıcak biliyorum neyapmam lazım ortama alışana kadar hocaların peşindemii koşucam ki pekte sıcak kanlı oldukları söylenemez. ilk ay denemek için 1 ay gidicem eger zorsunmassam ( çok uzak oldugu için ) devam edicem havalarda ısınıyor malum sabahmı gideyim akşamüzerimi bilmiyorum yanımda götürüceklerimi listeleyebilirmisiniz?

Güncellemeler:
ve sporcu sütyeni almam şartmı yaa dünya para baktımda uygun fiyatlı bulamadım şu an para sıkıntım var malesef ekstra masraf yapamam

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bak canım anlatayım sana. Benimde durum öyle vücud formu koruması için spor yapması lazım ama salon bizim sitelere biraz uzak kalıyor arabayıda her seferinde alamıyorum pederle anlaşmazlık çıkıyor :) şurdan başlayayım öncelikle korkma orada hiçkimseden çekinme sonuçta oraya hepsinin gelme sebebi var zaten fit olan manken olan insanın orada işi olmaz. hocalara gelince hocanın peşini bırakmayacaksın gerekirse bir hareketi bir makinayı 10 kere gösterecek yeterki sen o hareketi anlayana kadar. Çünkü onun görevi o. Zaten onlar senden beklerler bunu o yüzden peşine düşmezler bu yüzden sanada ilgisiz gözükürler :) gelelim uzaklık konusuna. Salon uzaklığını şöyle ayarla. Yazları zaten sıkıntı çıkmaz kendin gidip gelebilirsin ama onun haricinde şu aylarda havalar sürekli yağışlı olacağı için gitmen sıkıntılı olacaktır. Sabırsızsan bekle nisanda başlarsın :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bak tam olarak benimle aynı durumdasın. Evimin yanında spor salonu var ama çok küçük ve kötü olduğu için yaklaşık 45 dakika uzaklıktaki spor salonuna gidiyorum. Gerek olan malzemeler ise tayt ya da rahat edebileceğin bir şort (yaz olduğu için) spor ayakkabı havlu duş alacaksan duş malzemeleri suluk birde ağırlık çalışacaksan eldiven :D

0|0
    0|0
    • ya 45 50 dkda gidilio salona aynen. kilo veriyorumyavaşca ama vücudumun sıkılaşması lazım agırlık çalışmak istiyorum da inş hocalar yardımcı oluryani bilmeden yanlış hareketler yapmam.

• yok ya çalışmıyorum bayadır salon parasınu bile zor buluyorum şuaralar

• peki o halde

• Böyle gidersen devam edemezsin ki zaten ablacım. :(
    Spora isteyerek keyif alarak gitmen lazım.
    Bende sporcuyum ve her salona giderken yüzümde güller açar.
    Benimsemen lazım sporu

0|0
    0|0
  • Rahat edeceğin spor kıyafetleri alacaksın susarsan su içmek için shaker alabilirsin ayrıca bence yürüyerek git spor salonuna hem spor olur hem de ısınırsın

0|0
    0|0
    • evet zaten yürücem mecburen plastik sulugum var yürürken kullandıgım onu götürücem

• 3 ay çok az 1 sene gitmelisin düzene girer böylece vücudunda hemen yağ oluşması engellenir

• 3ay gidicem 3 ayda havuza gidicem mecbur hem fitnes hem havuz agır gelir sanki ama havuz bitince tekrar fitnesa devam etmek istiyorum sürekli olrak zaten allahtan birşey çıkmassa programım böyle

• seninle ilgilenmeyen bir spor salonuna gitmek dünyanın en büyük saçmalığıdır. böyle bir durumda gitmeni tavsiye etmem. aynı kiloyu evdede verebilirsin. bunun için çalışırken omurganı düz tut ve kaslarını sık. illaki gidicem diyorsan. sabahları git daha boş olur.

0|0
    0|0
  • salona gitmene gerek yok boşa para verme bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Spor ayakkabı *dışarıda giyilmemiş*
    su
    havlu
    yedek tişört
    rahat edebileceğin bir tayt
    bunlar yeterli.

Hocaları da takma ilk birkaç hafta seni tanımadıkları için soğuk davranacaklardır ama sonra tavırları değişecektir.

0|0
    0|0
    • bir bayan hoca vardıöyle ters baktıki bana kaçasım geldi ben yeni gidiyorum kayıt yaptırmayı düşünüyorum bu soguk tavırları normalmi asıl ilk gittigim zaman güleryüzlü davranıp kayıt olunca boşlasalardı bile bukadar tuhaf gelmezdi açıkçası

• Yok aradaki mesafeyi korumak adına bunu yapıyorlar asıl ilk başta gülseler sonradan böyle davransalar daha çok zoruna giderdi. sabret biraz düzelirler.

• ama enazndan buyrun yardımcı olim diyebiilirlerdi öyle salonu gezdim çıktım sadece kasada duran adam ücretleri söyledi okadar

Yükleniyor...