Sorum şu peki sorun nerde????

Genel itibariyle tipimde bir sıkıntı olmadığı söleniyor ayrıca kişiliğimi farkedenler ise oldukça şaşırıyor çok temiz kalplisin çok fedakarsın filan diyorlar ama buna rağmen uzun bir ilişkim olmadı en uzun ilişkim 1 ay peki sorun ne benim şansızlığım mı yoksa kızlar böle bir erkek değilde serseri mi arıyorlar?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• çok havalı kzlarla ilgileniyo olabilirrsin seni kendilerine uygun görmüo olabilirler sende kendin gibi sakin iyi yürekli olarak görebileceğin kızlara git her kz ciddi espirili olgun erkekleri sever serseri hiç olma şahsen hiç tercihim olmadı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• serseri değil ya her zmn kendinde olan bir sevgilim olsun istedim benmde olmadı genel itibariyle belki başka çkdığın kızların hoşuna gitmeyen özellklerin vardır

0|0
    0|0
  • kızlar serseri değil deee erkeklerin ağır başlı ciddi *espiritüel* erkeklerden hoşlanır fakat tipim falan diyorsun bence bir gülümse ondan sonra görsünler seni :)))

0|0
    0|0
    • gülümsemem o kadar mı iddalı :)))

• sevdiğim kişide bu özelliğini görüp aşık olmuştum. sen bir gülümse sonra olayları bana anlat :D

• peki gülümserim :) hatta şuan bu yazıyı okuyup gülümsüyorum :)

• ''Hayatına öyle bir insan girer ki bir gün,neden diğerleriyle olmadığını anlarsın.''

0|0
    0|0
    • çok iddalı konuştun ama yaşananlar o günlerin uzakta olduğunu gösteriyor benim açımdan

• Ya anlamıyorum sizi birinden kazık yiyip diğerinsanları da aynı çelseye koymak çok mu mantıklı geliyor size?

• 1 değil 2 kez aşık oldum 2 kez kazık yedim anlıcağın

• bence yanlış kızları çekiyorsun

0|0
    0|0
    • eğer öleyse doğru kızı seçme konusunda berbatım demektir :) çünkü hiç mi doğru olmaz :) bu konuda verebilceğin bir tavsiye var mı?

• o zman neden bana denk gelmiyo deme =)

• ya öyle çok gezen birisi değilim :) odamda otururum arada bir arkadaşlarla sinemaya ya da dağcılığa gideriz hepsi bu :)

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...