Sevgiliniz size böyle mesaj atsa cevap verirmiydiniz

dün ben hastanedeydim kavga ettik üzüldüm diye başım döndü o an aradı affet çok sinirliydim seni seviyorum dedi barıştık bugün öğlene kadar bekledim aramadı sonra ben evde anahtarımı unuttum dışarda kaldım onu aradım okulda oldunu söyledi tm dedim onada akşama kadar aramadı

bende ona dün hastanedeydin bugün dışarda kaldın naptın ben merak edebiliyorum sende edebiliyomusun yazdım bir saat oldu cevap vermedi

gizli numaradan aradım açtı kapattım yani başına birşeyde gelmedi bunun nasıl bir açıklaması var

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• SORUMSUZ BİRİ İ,LE NEDEN HALA BERABERSİNKİ. insan bir arar sorar nerdesin nasıl oldun diye bir gelir görür bişeyin var mıdiye sorar..bence bırak gitsin diycem ama o ilgisizse sende ilgisiz davran.herkes hak ettiğini alsın böyleliklede zaten koparsınız.

böyle bişey olabilirmi.sevgilim hastanede olsa uçarak giderim valla.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• arkadaş kendini beğenmiş ilgi görmeye alışmıs ve herşeyden önce kendini düşünen birii seni arayarak sorarak - merak etse dahi- kendi değerinin düşeceğini düşünüyor bu yüzden sadece ilgi görmek istiyor bu tip bir arkim oldu eğer her an canım aşkım cicim demeyi sevmiyorsanız sürekli ilgi göstermem diosanız uzak durun derim

0|0
    0|0
  • şöyle ki , eğer evli değilsen tekmeyi basmanın zamanı gelmiş demektir ama ne olduğunu bilmeden günahını almayayım çocuğun .

0|0
    0|0
  • Arkadaş dangoz biraz , seni çantada keklik sanıyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• aman bir hayır gelmez. adam zor zamanında yanında olmuyo bir kere.. benim de hep böyle olaylar yüzünden bitti,pişman değilim.. sana ayıracak zamanı yoksa,ayıranı bulursun;)

0|0
    0|0
  • Neden bu kadar ilgisiz?

0|0
    0|0
    • bende bir bilsem ben arasam gayet iyi herşey ama kendisi aramıyo bazen

Yükleniyor...