Sizce hangi sanat daha iyi ?

dövüş sanatı ya da savunma sanatlarından en çok hangi sporu seviyorsunuz ?

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• boks severdim sinan şamil sam bırakınca eskisi gibi ilgim yok artık

0|0
    0|0
    • boksu hiç sevmedim . Paso kafaya darbe yemenin anlamı yok bence .

• sokağa çık bana tane karate ya da diğer dallardan sporcu say de kaç kişi sayabilecek? bide aynı şeyi boks için sor bakalım cevap ne olacak?

• öyle deme bizimde Servet Tazegül'ümüz var . Adam olmpiyatlarda teakwondoda 1. oldu hatırlatırım ve bokscuların çoğu ( tanıdığım ) zeki değillerdir buda büyük bir reaksiyonu tetikler sonuçta kavgayı akıllı olanlar kazanır bunun deneyimini yaşadım ben . Spora başladığın zaman önüne gelen dövüyor olabilir ama 1 sene sonra %75 azalır bu oran sonra %90 azalır işte kalan %10 kısımı da alt etmek için akıl gerekir .

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 7

• full kontak candır

0|0
    0|0
  • Kung fu..

içinde her şey var çünkü..

0|0
    0|0
    • bugüne kadar herhangi bir kung fu cu bir kişinin bana kafa tutabildiğini görmedim . Türkiye de Kung fu çok disiplinli bir şekilde yapılmıyor ama asıl ülkesinde yapanları bende beğeniyorum :)

• dövüşsanatı

0|0
    0|0
  • Mma kesinlikle

0|0
    0|0
    • mma benim stillime uyuyor aslında ama ben tekme de çok kullanıyorum ondan sorun olur mu emin değilim :D

• Tamam işte mma da muy thai de var :D

• hayat tarzım Wing chun

0|0
    0|0
  • judo aikido

0|0
    0|0
    • judo çok iyi ya etkisiz hale getirmek için :D aikido yu hatırlayamadım google a gidiyorum ben :D

• olur öyle ya keyfine bak hangi spor aklına yatıyorsa ona git

• teakwondo - yüzme - paraşüt - dalgıçlıktan sonra sırada kick box var seversem ondada iyi bir derece yapıp bırakırım :D sonra ver elini özel harekat :)

• dövüş sporu konusunda kickboks deyim geçiyim

0|0
    0|0
Yükleniyor...