Aranizda sporcu varmi?

Ben kilo aldim tartilmadim çünkü tartilmaya gerek yok belli oluyor ama en son 54 üm. 48 olmak istiyorum. Aslinda benim göbek sorunum var. bir türlü eritemiyorum yarin kosuya baslicam. Onerileriz var mı 1 ayda erimem gerek benim. Napmaliyim ne yemem lazim? Anlayanlar baksin?

0|0
3|23

En İyi Erkek Görüşü

• 2012 taekwondo türkiye sampiyonuyum yasitlarimda ama sporu biraktm sana tavsiyem sabahlari 4 tane haslanmis yumurta ye 6 saat bise yeme sonra tabagin ufak olcak sekilde hamur isi haric istedigini ye ozararli bu zararli kili aldirir diyen dingillere aldirma tabagini ufak tut yavas yavas ye beyin 20 dakika sonra doydugunu anlio 20 dakka yavas yavas ye hem az yemis olcan hem beyin doydugunu algilicak ;)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Göbek en zor eriyen yerlerden biri basenden sonra. Sırf sporla gitmez. Diette uygulaman gerek. Bunun için internetten bulabileceğin diet listeleri vardır. Kısacası lifli besinler tüket, zeytinyağlı hafif yiyecekler, protein ağırlıklı, sağlıklı yağlar. Yağ yakımını hızlandıracak besinler. Ekmek ve asitli içeceklerden uzak dur. Sağlıklı karbonhidrat tüket. Su içmeyi ihmal etme. Göbek eritmek içinde tempolu yürüyüş ve karın egzersizleri yapabilirsin. Netten yine bulursun karın egzersiz hareketleri videoları.

0|0
    0|0
    • Zorluycak beni yemek yemesini cok seviyorum. Aynrn kanka sıkı bir arastirma yapmam lazim. Arkadaşım yüzmeye gidelim diyor daha çabuk zayıflatır dedi

• Sagol canim benim

• Sende sağ ol kuzum 💋

Erkekler Ne Diyor 22

• Komple zayıflamadan gitmiyor o göbek yani bölgesel zayıflama diye birşey yok anca midenin kendisi küçülür beslenmede saf proteine öncelik verirsin koşu yürüyüş yüzme kalori harcatır

0|0
    0|0
  • Neden 1 ayda eritmen gerek?
    Spor devamlılık isteyen birşey öyle 1 ay yapayım bırakayım durumu yok. Bırakırsan hop yine alırsın o kiloları.
    Ve beslenme çok önemli. Kaloriyi azalt bol su iç. Kardiyo yap.

0|0
    0|0
  • boyunuz kaç? göbek için ayrı ekzersiz yapmanız laızm... Koşu iyidir kalori yakmanız için günlük normal bir insan 2000 kalori civarında ihtiyacı vardır siz daha az kalori alırsanız zamanla erir ama 6 kg için 6x7400 kalori yakmalısınız bu da baya bir efor demek... Karın kası çalıştıran eksersiz ve koşu yapın...

0|0
    0|0
  • kosma yuruyus de yapma sadece yuz bır ay boyunca yuz gelıp yuzume tesekkur edeceksın ozellıkle sabah olmak kosuluyla gıt havuzda yuz tabı bul bı kapalı havuz bu mevsımde acık pek tercıh edılmıyor :)

0|0
    0|0
  • çok kilolu değilsin aslında ama sadece mekikle günde yarım saat ayırsan yeterli olur sanırım yemen içmene de daha dikkatli ve proteın ağırlıklı beslen

0|0
    0|0
  • low carb diyetini dene derim. google sana yardımcı olacaktır. 1 ayda kurtulamazsın. daha uzun sürer.
    sabah aç karna kardiyo
    squat, plank, crunch gibi hareketleri dene derim.

0|0
    0|0
  • Bölgesel yağ eritme diye bişey yok. Göbekten kurtulmak için sporun yanında en önemli şey doğru beslendiğin bir diyet.

0|0
    0|0
  • Kosu degilde iyi bir siteril olan havuza yazil orda yuzmen kosudan daha iyi olcaktir

0|0
    0|0
  • varr

0|0
    0|0
    • Tamam da insan onerilerinide yazar

• Yes var.

0|0
    0|0
  • Göbek em zor eriyen bölge. bir ayda biraz toparlansa da erimesi cok cok zor.

0|0
    0|0
  • boyun kaç senin adsasdas

0|0
    0|0
  • basit çözeriz

0|0
    0|0
  • Sağlıklı beslen
    Tempolu koşu yap
    Karın egzersizleri yap
    Olduğu kadar olur 1 ayda

0|0
    0|0
  • cardio ve squat yap. bacaklarını. kalçanı ve karın kaslarını destekler

0|0
    0|0
  • Bol su iç öğünlerde ekmek kullanma yemekten sakın kısma birde mekik çekmek faydalı olacaktır

0|0
    0|0
  • Göbek koşu ile erimez en zor kas grubu erimesi. Mekik cekicen ve alt karın hareketi yap erir

0|0
    0|0
    • Mekik evet gunde kac defa

• Ben seviye 1 iken 60 tane cekiyırdum bende göbek hiç olmadıgı için direk sekil oluyor asker yüzünden bıraktım tekrar basaldım

• buyur canım boxörüm ssv da reutlingen de

0|0
    0|0
  • Biiz erkekler göbek sevioz ya
    öpülesi göbekler var
    ayrıca boyun 168 ve üstüyse 54 iyi

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...