Squat ise yariyormu?

Boyum kısa 1.57 49 kiloyum 1 ay spor diyet yapicam 47 46 olmak icin sonra 1 ayda squat yapmayi dusunuyorm popom genis ama kaldirmak toparlamak istiyorum 1 ayda faydasi olurmu gene spora devamda edicem?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Pek bir faydası olmaz

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 1 ayda hic bir seyin tam olarak bir faydasi olmaz sadece hafif degisiklikler gozlemleyebilirsin bunlari gozlemledikcede motive olursun eger devam edersende istedigin sonuclara ulasirsin lutfen spordan ve diyetten su 1 ay mucizesini beklemekten vazgecelim spor disiplin isi oyle yaptim oldu bitti degil hayatinda sporu bir duzene sok gor bak nasil degisiklik olacak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Squat kadınların arka bacak ve popo, kalça kısımları için en toparlayıcı harekettir. Eğer düzenli ve sağlıklı beslenirseniz ve antremanlarıda eksiksiz güzel bir şekilde yaparsanız en az 2 ayda şekil almaya başlarsınız. Ancak 1 ay pekte yeterli olmayacaktır. En az 3 4 ay ara vermeden yaparsanız gayet estetik bir vucuda sahip olabilirsiniz. Tabi sadece squatla değil. Kardio ve egzersizlerle.

0|0
    0|0
  • 2 ay squat yaptım ve popom fırladı artık yapmıyorum kesinlikle doğru formda yapılan squat çok etkili

0|0
    0|0
  • 1 ay oncesıne oranla daha ıyı olur.

0|0
    0|0
  • düzenli yaparsan farkını görürsün

0|0
    0|0
  • 1 ayda bişey olmaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2