Alllah kimsenin başına vermesin

hiç çocugunuz olmasaydı ve esınız coook ıstesseydı baskasının cougunu alıp buyuturmuydunuz veya ne yapardınız sorun sızden veya esınızden farkedmez ama esınızı cooook sewıyorsunuz

0|0
13|1

En İyi Kız Görüşü

• baskasının cocuguna bakmam kısırsam ve bunu bıldgı halde hala cocuk dıyosa bosarım tup bebek yapma hakkım var mı¤?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Fark etmez.Evlat edinirim.

0|0
    0|0
  • Aldatılmadan boşanır ve rahat bırakarım. Fazla grurluyum :$

Mevlam yaşatmasın.

0|1
    0|0
  • eger esım bunun ıcın benden bosnmak istrse bosansın ama bakarım bu durumu hos karsılıo ama cocugu d a ıstıorsa tabıkı baskasının cocuguna bakabılırım

0|0
    0|0
  • kesınlıkle olmuyorsa evet ama oluyorsa sans dusunse asla alma baskasının cocugunu cunkı cocugun olursa ondan bı tık onde olur ömür boyu vicdanın konusur , cunkı ayırt edecegın zamanlar mutlaka gelır

0|0
    0|0
    • hayır ya ben daha bekarım aklıma geldı farklı soru sormak ıcın sordum

• he öyle yani huyum kurusun uzun yazıları okumayı sevmem bı tararım taam

• off gerçekden allah kimsenn başıan vermesin ben çocukları çok seviyorum annmde bir kişiye bu kdr değer varma çocuğun olmaycak günce der neyse ben evlatlık alrıdım demesi basit oldu ama eşimde isterse alrdm çocğmz olmuyosa tabi

0|0
    0|0
  • evlatlık alırdım, evli olsam cocuğum olsada durumun elverdiğince muhtaç olan çocuklara yardım ederdim, evlatlıkta alabilirim

0|0
    0|0
  • Buyuturum ... Anne olmayi cok isterim ama yapicak bisey yok oylesi nasipmis demekki.

0|0
    0|0
  • Esimde isterse evet yeterki olmuyo diye dert yapmasin

0|0
    0|0
  • evlatlik alirim ama gec bir ya$ta

0|0
    0|0
  • evlatlik edinirdim :)

0|0
    0|0
  • evlatlık alamam ben