Futbol bana göre boş iş size göre ya?

22 Kişi top peşinden koşuyor Taraftarlar Birbirlerini Bıçaklıyorlar,Kavga ediyorlar,Küfür ediyorlar Öldürüyorlar...

İki renk için kavga edenler İki ren için eşya almayanlar ve birçok daha herşey...

Ama TOP olmasa neyle oynayacaklar ki FAYDALI birşeyde değil Ya sizce

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• ben de seninle aynı görüşteyim.büyüklerim ya da işi gücü olmayan erkeklerle bir araya geldiğiğmde hep hangi takımı tutuyosun ?dün maçı izledin mi ? konuşmaları çok saçma!Gereksiz ve hiçbir amacı olmayan bir spor bence. onun yerine bisikletle kamp yapar , etrafı gezerim daha iyi.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sende bana göre boşsun şuan.. :/ Bakış açısı...

1|0
    1|1
    • bölgende boş olduğun yer varmı?

• Öyle insanlar bahane arıyordur zaten bunları yapmak için. Yoksa futbol seviyorsan oynarsın biter yani normal insanlar böyle yapar. Sen bir takımı ölümüne destekleyince eline ne geçiyor ki?

0|0
    0|0
  • ya insanlar katletti insanlar yarattı bu boş şeyleri,sporun hiç bir branşı boş değildir insanları eğlendirmeden önce kendine faydan oluyor.

0|0
    0|0
  • Eğlence,heyecan benim için... Bakış açına bağlı...

0|0
    0|0
  • aynen ya dimi

0|0
    0|0
  • futbol tutkudur

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Hayırlısı be gülüm sen takma bunları adamlar işini yapıyor parasını kazanıyor.

sevmiyosan izlemezsin olur biter

0|0
    0|0
  • bir çok dövüş ve savunma sporu yaptım onlarca müsabakalara girdim ama hiç bir zaman rakiplerimi öldürmek için ne dövdüm nede düşündüm ama futbol kavgayla alakasız olmasına rağmen böyle bir dengesizlik var . sanki maça değildi kavgaya gidiyorlar :D

0|0
    0|0
  • SEN GALATASARAY REAL MADRİD MAÇINA GİTTE ADRENALİN GÖR..HA VURMAYA KIRMAYA BENDE KARŞIYIM AMA MİLLETE LAF ANLATAMIYOZ Kİİ..

0|0
    0|0
  • Futbol olmasa baskette aynı şeyler olacak uzar gider bu :)

0|0
    0|0
  • bana görede boş

0|0
    0|0
Yükleniyor...