Volkan Demirel Euro 2016'da olmalı mı?

Sizce Volkan Demirel Euro 2016'da kadroda yer almalı mı.

• Kesinlikle evet olmalı.
    42% (10)42% (21)42% (31)Oy Ver
  • Hayır olmamalı.
    29% (7)40% (20)36% (27)Oy Ver
  • Bilmiyorum kararsızım.
    21% (5)6% (3)11% (8)Oy Ver
  • Taraftar Volkan'a ayıp etti, özür dilemeliler ve Milli takıma geri dönmeli.
    8% (2)12% (6)11% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|14

En İyi Kız Görüşü

• olmalıydı adam bir hata yaptı diye almadılar

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• en iyi kararı Fatih Terim verecektir. hak edenin elbette milli takımda olmayı istemesi kadar doğal bir durum yoktur. herkes kendine göre haklıdır bir açıdan en kritik dönemde milli takımı terketti şimdi işler düzeldiğinde beni de al hocam demesi yakışık almıyor bir açıdan ise yaptığı hareket gayriahlaki olduğunu da düşünmüyorum zaman zaman davranışsal açıdan olumsuz şeyler yapmış olabilir fakat bu tür turnuvalar da tecrübeye büyük ihtiyaç vardır yine de Fatih hoca en doğru kararı verecektir.

0|1
    0|0
    • Peki küfür edenlerin suçu var mı. Hakan Calhanoğlu Ömer toprak hatta ağza silah dayayan Gökhan Töre neden Milli takımda. Bunlar daha az mı suç.

• Doğru işte umarım anlamışsın biraz adamlık öğrenirsin. Sana yapılmasın ama başlkasına yapılınca nasıl gidfer işte sizde erkeğiz diye gezersiniz. Etek giy etek sana yakışır..

• Hakaret ettin diyorsun ulan salak adama Milli forma altında hakaret edilince bu tavrı verdi ne dedin terketmeseydin dedin senin gibiler bu ülkede yaşadıkça bize herşey mustaak.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 13

• Volkan Demirel yanlış yapmıştır.
    üç beş kendini bilmez şeref yoksunu için milli formayı çıkarmak, büyük hatadır.
    Ne kadar sevmesem de, Volkan an itibariyle Türkiyenin en formda kalecisidir.
    Bu yüzden de milli formayı fazlasıyla hak eder.
    Unutmadan, İlk başta Türk halkından, sonra milli takım arkadaşlarından ve teknik direktöründen özür diledikten sonra..
    Saygılarımla..

0|1
    0|0
  • Maganda ruhlu insanlara milli forma verilmemeli.

0|1
    0|0
  • Volkan Demirel' e kesinlikle haksızlık yapıldığını düşünüyorum. Milli oyuncusuna küfredip ıslıklayan başka bir millet daha yoktur. Ben olsam bende giderdim.

0|2
    0|0
  • Bir Beşiktaş'lı olarak olmalı diyorum. Adamın anasına, bacısına küfür ediyorlar birde kalkıp özür mü dileyecek. Dünya kupalarında kendi insanlarına küfür eden potansiyelsiz mallara sahibiz.

1|1
    0|0
  • Hayır olmamalı.

0|1
    0|0
  • Fenerli değilim ama Volkan olmalıydı. Oynaması gerekenleri oynatmayan Teknik Direktör yüzünden inşallah elenmeyiz..

0|1
    0|0
  • Hayır olmamalı.

0|1
    0|0
  • üzerinde milli formayla maçı terkeden adam fransada anca tribünde olur.

0|1
    0|0
    • Silahı takım arkaadaşının ağzına dayayan adam nerde olur sence maçta mı.

• durumu sadece fatih terime yıkamazsın. Gs ayrı özel bir kulüp kamu değil, başkan veya yönetici maaş veriyorum oynat derse oynatmak zorunda. Ayrıca o sadece gs camiasını bağlar. Ama volkan milli takım oyuncusu tüm Türkiyeyi bağlar. Ayrıca tff almıcaksın dediyse alınmaz zaten.

• Sende haklısın dediyse.

• Karakteri olmasada Şu an turkiyenin en iyi kalecisi

0|1
    0|0
  • Volkan turk futbolunun yuzkarasidir. Olmamalı diyorum.

0|1
    0|0
    • turk değil Türk bu bir ikincisi de sana göre mi. Burdan biri çıkıp Türk insanın yüz karasın dese sana ülkede yaşamamalısın dese yaşamıcakmısın.

• Hmm Arda'nın Barcelona'da ceza aldığını biliyormusun disiplinsizlikten hayır ama sadece konuşursun. Bilmeden hiç konuşma rezil olursun bak.

• Bilmemek ayrı bisey bide bildiğini sanmak apayrı birşey kendi kendini rezil ediyorsun cahillini küfürle ve iyi şeyler yapan insanlari asagilayarak kapayamazsin. Mesut ozil turkiyede oynamak için geldiğinde o küçükken başına gelen hikayede senin gibilerin katkısıyla oldu ve oluyor. Bu son yorum vakit kaybı son k. bakma.

• Taraftar volkandan değil volkan o formayı bırakıp gittiği için taraftardan özür dilemeli son şık anlamsız ve saçma...

0|0
    0|0
    • Kendi isteyerek mi bırakdı senin karına küfür etse 10 bin kişi ne yaparsın.

• Milli takımdan kaçanın geri dönme hakkı yok

0|1
    0|0
  • bize sırt ceviren s. olup gitsin. orda önemli olan takımı yalnız bırakmış olmasaydı.

0|1
    0|0
    • Hmm peki Hakan Calhanoğlu ve Ömer Toprak bizi tüm Dünyaya rezil etti onlar neden milli takımda. Hiç sordun mu bunu kendine.

• Bu formayı giyecek çok mu.4 büyüklere bakalım. Gs de yabancı kaleci. Tolga Uefa maçında nasıl gol yedi bilioruz. Onur milli takımda ne zaman görev yapsa 4 yedi Volkan Babacan mı diyorsun Hollanda maçı ilk maç 1 1 bitti birkere geldi kalemize şut ve gol yedi. Biz defans yaptık diye gol yemedik ama sen maç izlediğine oyuncularımızı tanıdıgına eminmisin.

• alternatif çok demek istedim. onların 4 yiyeceği maçları volkanda kurtaramaz .
      bence volkan konusunu konusmak bile çok sacma . terim daha yeni şunu bunu da cagırmadım bana niye özelikle volkanı soruyorsunuz dedi adam. haklıda.

Yükleniyor...