Yüzme omuzları ne kadar sürede genişletir .

Arkadaşlar yüzmeye başladım haftada 3 saat yüzüyorum seans başı 700 m yüzüyorum haftada 1400 m yani omuzlarımda çok dar boyumda uzun olunca çok kötü görünüyor. Evde dambıllar la omuz egzersizi de yapmaya başladım sizce en kısa ne kadar sürede genişlemeye başlar lütfen yardımcı olun.

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ben haftada 3 günden 1 ay yüzme 2 hafta boş sonra tekrar haftada 3 günden 1 yaz yüzme yaptım yazın hiç omuz çalışmadım görenler hatta daha dün biri omuzların baya genişlemiz spor mu yaptın diyordu.

0|0
    0|0
    • Eyv çok saol kardeşim. Peki omuzların çok darmıydı benimkiler baya darda .

• Tamam kardeşim saol yardımın için.

• 1 ayda kesinlikle faydasını görürsün şimdi resmini çek ya da ölç kaç cm diye 1 ay sonra bak anlarsın

Kızlar Ne Diyor 2

• haftada 1 yapıyorsan biraz zor genişler,bence haftanın 4 günü gitsen

3 ayda genişler belki.

0|0
    0|0
  • Devam et genişler.

0|0
    0|0
    • Tamam onu biliyorumda nekadar süre sonra verim alırım onu öğrenmek istiyorum

• Yapına baglı

Erkekler Ne Diyor 2

• 3 ya dimdik olur en geç . ben geçen sene yüzme yaparken 1 saatte 2km yüzüyordum 1 yıl aradan sonra 3 haftadır devam ediyorum ve yaklaşık senin dediğin kadar yüzüyorum ( not : aradan sonra dinlene dinlene yüzüyorum :D )

0|0
    0|0
    • Saol kardeşim. Bende yeni başladım kondisyonum hiç olmamasına rahmen bence iyi. Peki hangi stil yüzmek daha iyi genişletir birisi kelebek demişti ?

• Anladım çok saol bilgilerin için.

• ne demek . iyi geceler :)

• uğraş bakalım tahminim 10 ay

0|0
    0|0
Yükleniyor...