Sevgilimin yalanını yakaladım suçlu oldum!

sevgilim össye hazırlanıyor pazar günü buluştuk 5 buçukta deneme var dedi gitti 2 saat geçti aradım sınav biteli 5 dk oldu şimdide lys edebiyat sınavına gircem dedi bana çok saçma geldi aynı gün iki sınav olması dershaneyi aradım adam sınav yok dedi. bende sevgilimi aradm sınav olmadğnı biliyorum nerdesin falan dedim bana inanmıyor musun falan diyerek üste çıkmaya çalıştı daha sonra istemedğim bir hocasının özel sınavna gireceğini kızıyorum diye yalan söyledğini söyledi. ve Şu an sanki ben suçluymuşum gibi ne arıyor ne mesaj atıyor :/

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı yalanı bana kız arkadaşım söylemişti 2 ay önce. Telefonunu kapatmıştı suya düştü dedi. sonra yalanını yakalayınca suçlu ben oldum güven meselesine çevirdi. ayrıldım direk yalvardı yakardı sonrada olmadı bitti zaten. güven tek kullanımlıktır. erkek arkadaşını karşına al konuş ya da bitir sana tek diyeceğim bu.

1|0
    0|0
    • hatta bana dediki bna güvenmiyosan btsin. bende sen bilirsin yalan söyleyen sensn deynce konuyu değişti ve şuan ne mesaj var ne arama

• mesaj yazmam biraz zaman almıştı uzun uzun yazmıştım ama önemi yok artık ben teşekkür ederim.

• tekrar özür dilerim

Erkekler Ne Diyor 6

• sende amma yapmışsın canım dersaneyi aramak falan filan :D bana yapsa kız arkadaşım onu canın cehenneme diye mesaj atarım orda biter ilişki

0|0
    0|0
    • napıyım aklıma takıldı arayıp sorayım dedim

• yüceldinmi böyle yapınca :)

• hiç değilse salak yerine konmadım. oda bildi bunu.

• CIA gibi kızsın maşallah

1|0
    0|0
  • suçlusun sen.

0|0
    2|1
  • Bunu bir ekegin yapması şasırticı genelde kızlar yapar :D

0|0
    0|0
  • ortada sınav yok diyen dersane var

buna rağmen "bana inanmıyormusun " diyen bir erkek

çok tutarlı sevgilin var hayırlısı

0|0
    0|0
    • aynen. sanki sadece tek hocayla kaznlack. zaten adım gbi emimn o hocayla ders çalştkları falanda yok gezmk tozmak okey pişti oynamak anca

• millette para bol :D ben kitap almak gibi inşaatta çalışmıştım sonuçta birşey kazanamadım :) bende zeka eksikliği var

erkek arkadaşın kız gibi trip atıyor sanırım egosu yüksek kız gibi

• cocugun agzı cok iyi laf yapıo demekki suclu oldugu halde sana bu soruyu burdan sordurabılıosa :)

0|0
    0|0
    • zeytnyağı gbi üste çıkmayı iyi bilir. ben bu konuyu arkadaşlrma falan anlatmadm sizin yorumlarınızı alaym dedim. içime ata ata sıkıldım artık..

• baya zeytın yagı kıvamındaymıs o zmn :)

Kızlar Ne Diyor 6

• haklı olan sensin.bırak triplensin kendine göre o.

1|0
    0|0
  • Ayrıl gitsin ya böyle heriflerle bişeyler paylaşma yalanın büyüğü küçüğü olmaz ki

0|0
    0|0
  • terket . hemen hemde acil başın yanacağına için yansın

0|0
    0|0
    • 3 yıldır birlkteyz ya. hem yalan söylüyor hem ben suçluyum gibi davranıyor

• haklısın :(

• malesef haklıyım cok ılıskım oldu erkeklerı cok ıyı tanıyorum aldatıldımda terkedıldımde ama son zamanlarda hep terkedıyorum

• senin sevgilin pişmiş yalan konusunda hem suçlu hem güçlü modunda yani :)

0|0
    0|0
  • Kim bilir ne haltlar yedi heyvanus.

0|0
    0|0
  • Çocuk ders çalışıyor, denemelere giriyor. Biraz anlayışlı ol sende.

0|0
    1|1
    • çalışması yalan söylemesni mi gerektirir

• bir sürü dershane var bir sürü deneme sınavı yayınları var sadece o hocayagidip sınava girerek mi kazanack

• tamam

Yükleniyor...