İlk kez ya da birkaç kez gördüğünüz bir kızla evlenmeyi düşünür müsünüz?

arkadaşlar ilk kez gördüğünüz ya da bikaç kez gördüğünüz bir kızla evlenmeyi düşünür müsünüz?(çok güzel olabilir ya da ondan çok etkilenmiş olabilirsiniz vs...)

Güncellemeler:
ilk kez derken aslında kızla aynı ortamda bulunduğunuz ve o ortamda kısa bir tanıma sürecinden sonra böyle bir düşünceniz olabilir mi dicektim?

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• hayır...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Aslında arada sırada düşündüğüm bir şeyi sormuşsun.

Her şeyi her kezi bırakıp farklı bir şehre gidip tanımadığım biriyle ansızın bir aşk yaşayıp yuva kurup yeni bir hayata başlamak istediğim zamanlar oluyor.

0|0
    0|0
  • nie durup dururken belediyeye kayıt yaptırma ihtiyacı duyasın ki, her .oku yerken ilk resmi işlemleri aklıldan geçirmekde ne demek :O

0|0
    0|0
  • İsterse vajinası altından olsun öyle saçmalık olur abi : ) İstersen aşkından git ateşe otur ne fark eder bir gün bıkacan...

0|0
    0|0
  • ılk bulusmada olmasa da bı kac bulusmada ole dusunuluyo zaten cunku eskıdıkce vazgecıyom evlenmekden tanıdıkca sıkıyo

0|0
    0|0
  • yok deve hemen olucak seyler deıl bole seyler sonra ortada kalmak var anlasacan bırını bulmalısın bence eger aklında bole bıse varsa ıyıce tanımalısın

0|0
    0|0
  • Eskiden oluyodu öyle saflıktı geçti gitti :) artık asla

0|0
    0|0
  • Sadece görmekle, hayır. Ama ama az da olsa irtibat kurulduysa evet. :)

0|0
    0|0
  • hayatta işim olmaz

0|0
    0|0
  • bir kez 8 yıl önce gördüm ben bu kızla evlenirim dedim sonra tanıdım ve cevabım değişmedi

0|0
    0|0
  • adriana lima gelse görüntüsü için evlenmem

0|0
    0|0
  • evlenirim diyen yalan söyler açık ve net.

0|0
    0|0
  • kıza göre değişr. :)

0|0
    0|0
  • Tanımak lazım

0|0
    0|0
  • şu anda çok etkilendim...:/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2