Doğal yollarla kolumu bu kadar geliştirebildim?

Yaklaşık 5 aydır fitnessla uğraşıyorum. her yerim bir şekilde gelişiyor kaslanıyor ama şu kol ve karından çok çekiyorum. Kolumu doğal yollarla ancak bu kadar geliştirebildim. Çok ince, sıska bir kolum vardı, bu geldiğim sonuca gelişmek denmez aslında ama biraz kaslandı ve o sıskalıktan kurtuldum. Çok ağır dumbellarla çalışamıyorum, çok ağır ağırlıklara girmiyorum. Bİr bayanın çalışabileceği strandartlarda ağırlık için çalışıyorum. Ama kol kaslarımın biraz daha belirgin olmasını istiyorum. Diyeceğim o ki, doğal yolllarla ancak bu kadarı mı yapılabilir yani supplement falan almadan daha fazla ilerlemez mi? Yoksa protein ağırlıklı beslenirsem zamanla iyi sonuç alır mıyım?
Not: beslenmem şu şekilde, sabahları 2 tam yumurta, 3-4 dilim süzme peynir, biraz zeyin, 1-2 dilim kepek/çavdar/tam buğday ekmeği, öğlenleri et olan bir öğün, çorba, salata, akşam da sebze, et, bakliyat artık o gün ne varsa.. gün içinde de 2-3 bardak süt içiyorum.
Doğal yollarla kolumu bu kadar geliştirebildim?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Supplement diyince salak insanlarımız emek hırsızı falan zannediyor herhalde. Hani şöyle bir söylem var ya "bi toz aldı hemen şişti" bunu uyduranın karısına özel muamele etmek lazım. Sanıyorlar ki yattıkları yerden kaslanıyorlar ya da yemek yemeden içmeden bir tozla şişiyorlar. Öyle kolay değil yani. Bu arada supplement almalısın bence

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kas bayanların çoğunda itici duruyor (haddinden fazla olursa) bu yüzden iyisin

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Protein ağırlıklı beslen , biraz karbonhidrat alımını da yükselt. Yulaf ezmesi falan al ye sütle karıştırıp. Supplemente gerek yok mucizevi birşey değil.

1|0
    0|0
  • Yavaş geliştir :D benimkine yaklaşmış

1|0
    0|0
  • Cok fazla bisey bekleme malum vucut yapisi farkli kizlarin ama bu kadari bile yeterli fazlasi cirkin durur

1|0
    0|0
  • Bence bir bayan için çok iyi sıkı :D

1|0
    0|0
  • Kolların 5 aydır çalışıyormuşsun gibi bir görüntüde değil. Belki genetik olarak yatkınlığın yoktur. Biraz daha ağırlıkları yükseltirsen ve çalışmayı 2 günde bir yaparsan etkisi olabilir. Öz fikrimce kızlar kas yapmamalı, böyle iyi.

1|0
    0|0
  • daha gelişir.
    E2 var diye gelişmez değil. Elbette gelişir.

1|0
    0|0
  • Protein tozu kullan. Ağırlık olarak da max ağırlık az tekrar dene işe yarar

2|0
    0|0
  • Her şeyi yapıyorum hareketlerimin formuda doğru nedense benimde kollarım gelişmiyor.

0|0
    0|0
  • kadın olduğunu unutma, testo oranın bir erkeğinden çok geride kas gelişimini testo oranı sağlar, supplement kullanmak doğallıktan çıkmak değildir ayrıca ve 5 ay kısa bir süre daha sıkı antrenmanlarla daha büyütürsün

0|0
    0|0
  • Kızlar da östrojen var testosteron yok malesef pek fazla gelişmez

1|0
    0|0
  • Bukadar uzunu kimse okumayacak

0|0
    0|0
  • kol gelişmemiş zaten gerilemiş resmen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hiç bir spor yapmadım benim ki şu an böyle.

0|0
    0|0
    • napalım?

• 5 ay çalışmaya daha fazla olması gerektiğini söylüyorum

Yükleniyor...