Birileri olsun ama olmasın

Biri olsun istiyorum hayatımda ama sevgilim olmasın gezelim dolaşalım eğlenelim ama tripler kıskançlıklar olmasın. Dost olsun arkadas olsun fazlasını beklemesin. Sizce bulabilir miyim böyle birini?

0|0
217

En İyi Erkek Görüşü

• Bunun sonu çok iyi yerlere gitmiyor sana en başından söyleyim.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Sen de miii..? Ama nagile bir süre sonra işin rengi değişiyor. Aday çok da yürütülemiyor :-)

0|0
    0|0
  • zoor. oyle olmaz ama onun sevgilisi olmadan onun olursan (cinsel anlamda degil) boylr biri olur. zaten artik sevgililik sarmiyo gereksiz tripler vs bunaltiyo milleti...

0|0
    0|0
  • Size bir telefon kadar yakınız :)

0|0
    0|0
  • Bir gay bulmalısın.

0|0
    0|0
  • :) bir zaman sonra bağlanırda bunu gururuna yediremeyip ... gibi bırakıp gidersin bu tarz işler bilinmezliğe girer ve tehlikelidir.

0|0
    0|0
  • bulursun tabiki neden bulamayacaksın kı ben bile öyle ilişkı arıyorum mesela karşındakı kişi çok sıkmayacak seni

0|0
    0|0
  • bi cok talibin cıkar siteden sımdı :)

0|0
    0|0
  • Evet bulursun.

0|0
    0|0
  • istanbulda ya da Ankara İzmir de isen yer mekan insan cok diğer yerleri için bişe diyemem :D

0|0
    0|0
  • bide dömelsin mi :P

0|0
    0|0
  • sen nerde yasıyosunkı bulamıyon yoksa aklına yenı mı geldı bole bı sey? kesin bulursun.

0|0
    0|0
    • Çevremdeki insanlar daha çok ilerisini de isterler hep de o yüzden

• yok yok yanı sen razı olduktan sonra onlar kosa kosa kabul ederler yok kı cevremızde senn gıbısı

• o ısler oyle olmuyor ıste

0|0
    0|0
  • sevişmek varsa bulabilirsin.. ama ona birsey sunmasan biraz zor ya da ona kız ayarlayacan :d

0|0
    0|0
  • Bu dediğin zor ama imkansız değil

0|0
    0|0
  • bulabilirsin ben de öyle arkadaş arıyorum sevgili olayına girdin mi günün birinde ayrılıyosun

0|0
    0|0
  • Onlarda onu istiyor zaten.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bende arıyorum aynısından bulursan arkadaşı falan varsa haber ver olur muuu ?

0|0
    0|0
  • ben bulamadım hemen isim koyalım diyorlar yok öyle biri:(

0|0
    0|0
    • Derdim birini öpmek falan da değil sadece arkadaşlık olsun :/

• erkeklerde güzel arkadas dost kavramı başka oluyor:D

• eqer sen karsındakı ınsanın konusmasından nıyetını anlayamıosan.. bu sızın hatanız.. oyuzden ılk basta karsında ınsanı tanımaya calısıcaksın..

Yükleniyor...