Neden benimle geçici düşünüyorlar ?

Beni çok beğenseler bile çabuk unutuluyorumm zor bir kızım ama kimsedee kalıcı bir şey bırakamadım bugün beni yarın başkasını seviyorlar biraz kendimden bahsedeyim

Açık kumral saçlarım

beyaz tenim

mavi-yeşil gözlerim (duruma göre renk değiştiriyor mavide oluyor açık yeşilde )

1.65 boyum

52 kiloyumm

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Giyiminle kusaminla hal hareketlerinle evlenilecek kiz gibi gorunmuon demekki

0|0
    0|0
    • Gayet düzgün giyiniyorum

• yok öyle bişeyy ben bir erkeğe çıkma teklifi etmeyii değil sevdiğim erkek tekliff ettiğinde kabul edemicek kadar çekingenimm...erkeğe hiç bir şekilde teklifte bulunmam

• Daha yasin kucuk mus dur hele ya daha ne yasadin ki beni hep boyle dusunuolar diosun bende 30 unsa sandim kimler cikcak daha karsina sabret

Erkekler Ne Diyor 13

• zor bir kız olduğunuz için yapmak istediklerini sizinle yapamıyorlar ve sizden çabuk vazgeçiyorlar .yada çok ağırbaşlısınız onlarda fazla sizinle birşeyler paylaşamıyorlar .birçok konuya bakış açınız çevrenizden farklı olabilir .siz çevrenize değilde onlar size ayak uyduramıyorlar sorun sizde değil onlarda .onlar sizinle baş edemiyeceklerini anladıkları zaman sizden uzaklaşıyorlar .

0|0
    0|0
  • amaç nedir ? herkesin vazgeçilmezi olup harem kurmak mı ?

0|0
    0|0
    • hayır birisini gerçekten sevip sevilmek

• sabret o halde ! şimdiye kadar böyle biri olmadıysa bunda sonrada böyle birini bulamayacağın anlamına gelmez ;) herkes seninle kalıcı düşünseydi taaaam filmlik olurdun .. elleme böyle iyi

• ben oyle tarif ettigin gibi hatun bulsam çok zor unuturum ama bilemedim resmin olaydı bir bakar o na göre konuşurduk

0|0
    0|0
  • fiziksel özelliklerini her erkek sever ama bu seni bir erkek için özel yapmaz

yani o insana başka kızların veremeyeği bişey vermen lazım farklı bir heyecan

0|0
    0|0
  • Biz saf salak erkekler işte ne olacak benim karşıma boyle biri çıksa köle olurum köle tabi iç güzellikde önemli atlamayalım

0|0
    0|0
    • ne anlamdaa böyle biri dedin

• Valla karşına çıkanlar hep yanlış kişilermiş o zaman ben kendi adıma konuşayım kimseyi unutmam unutmadımda ve asla yarı yolda bırakmam

• Sohbet etmek dertlesmek istersen beklerim

• Güzel ve çekici bir kız isen seni aşk için değilde de diğer türlü yani cinsel amaçlı istiyorlardır. O yüzden sen onlara istediklerini vermeyince de direk seni unutabilirler. Böyle bir durum mu var sende?

0|0
    0|0
    • Beni ne şekilde istediklerini bilmiyorum

• tamam yollucamm

• tamam bekleyeceğim :)

• bence normalsin beni ekle samimice söluyorum yardımcı olurum

0|0
    0|0
  • Sorun sende bence bunu sende çok iyi biliyorsun ama kendine itiraf edemiyorsun ..

0|0
    0|0
  • iyi insanlara kötü insanlar gelir tek neden bu.

0|0
    0|0
  • önemli olan karekterindir ablacım. ondan bahset biraz.

0|0
    0|0
  • görüşelim sizinle özelden o zaman :)

0|0
    0|0
  • demekki bir yerde yanlış yapıyosun hemen kapılma herkese sayın gizli;)

0|0
    0|0
  • yaşın byük ondan mı ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• önemli olan güzel olmak degil zaten. kısa vadede etkilese de uzun vade icin farklı seyler gerekir ve eger senden beklediklerini alamıyorlarsa vazgeciyorlardır. sadece bir seyler yasamadan da kendine baglamayı ögrenmen gerek ve buda tecrübe gerektirir. zaman..

0|0
    0|0
  • kendini fiziksel özelliklerinle yorumladığın için olabilir mi?

0|0
    0|0
  • erkekler iştee:(( bende sen gibiyim

0|0
    0|0
Yükleniyor...