Göbeği şekillendirmek için ne yapmalı?

Göbeği şekillendirmek için ne yapmalı?
Bimi gecelim. 😂 Göbek bölgem şekilli olsun istiyorum fakat az yemek de istemiyorum onu yeme bunu yeme o şekilde olsun istemiyorum.Çok mu istiyorum? :D Spordan anlayan arkadaşlar bir program bir şey yazarsa sevinirim. (Sadece mekikle olmuyor) teşekkür ederim.

Güncellemeler:
Almanya'dan hallo mu demeliydim acep? Allam yok mu spordan gerçekten anlayan bir şahıs 😂😂

0|1
3|24

En İyi Erkek Görüşü

• Göbek bölgendeki yağları eritikken sonra mekik çekersen şekilli bir karna sahip olursun bunun içinse sabahları birşey yemeden koşu yapman gerekir vücutta besin olmadığı için metabolizman yağları yakmaya başlayacak aynı zamanda akşam vakitlerinde bir ağırlık kütlesine karşı mekik çekersen hızlı ve iyi bir sonuç alırsın çünkü bir dirence karşı yapılmayan vücut geliştirme hareketlerinin hiçbir etkisi yoktur. Başka sorun varsa alabilirim naçizane sporla ilgili teorik bilgiye sahibim üzerinize afiyet

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederimm ımm düşünüyorum başka yok efendim yağları eritmek yemeden kısmak demek olduğu için tedirginim 😂

• Yok yahu çok yağlı şeyleri fazla yoğun tatlıları sevmem zaten yediklerim ebür cübür işte 😂

• He canım he kesin öyle😁 Sen söylediklerimi dene işe yaramazsa bidaha denersin çünkü bende yanlış olmaz😄😄

En İyi Kız Görüşü

• Onu yeme bunu yeme istemiyorum isine gittigin zaman malesef gobekte yaptigin sporun pek bir etkisi olmaz gobek kasi cok nankor ne kadar calisirsan calis diyetle desteklemelisin

1|0
    0|0
    • Doğru diyorsun valla işte bende diyet olayını sevmiyorum illa camının çektiği şeyi yiycem. Allahtan metabolizma çok yakıyor da fazla kilo almıyorum yoksa düşünemiyorum. teşekkür ederim yorumun için :)

• Rica ederim bende senin gibiyim bir nevi ama sppru yasam tarzi haline getirince zorlanmiyorsun cok haftada 1 gun chatday yapabilirsin mesela o zaman ye caninin cektigini tabi asiri abartmadan :)

Erkekler Ne Diyor 23

• Bu iş büyük oranda irade işi.
    Az yemek ye demiyoruz, kalorilerine dikkat et diyoruz. Mesela asla kebaba yanaşma diyoruz tavuk yeme demiyoruz.
    Dediğim gibi irade işi

1|0
    0|0
    • Aynen doğru diyorsun salatalı günlere başladım bakalım :D

• Başlamak kolay önemli olan başladıktan sonra ne yaptığın...
      1-2 haftada olacak birşey değil. Azim ve irade herşey

• Evet şu an da bu fotoda bir ibretlik timsali görüyoruz. Ne kadar güzel olursan ol, ne kadar seksi olursan ol, ne kadar fitnısçıklara gidersen git, yine gideceğin yer Bim

1|0
    0|0
  • low carb diyetini öneririm. sabah aç karna yapılacak kardiyo faydalı olacaktır.
    Mekikten ziyade plank, squat gibi hareketleri denemelisin.

1|0
    0|0
  • Çok fazla göbeğiniz yok aslında. Ama kaslarınız ileri çıksın istiyorsanız. Tempolu koşu, karın egzersizleri, doğru beslenme ile istediğiniz karına sahip olursunuz.

1|0
    0|0
    • Aynen erisin diye değil işte şekilli olsun istiyorum sadece bunun içinde karnımdaki yağları kasa çevirmem lazım her türlü yağlar gitmeli 😂

• ben hiçbir bimde böyle fıstık görmedim. hangi bime takılıyorsunuz :D

1|0
    0|0
  • Yere sırt üstü uzan. Dirseklerinin üzerine dur. Ve ayaklarını 5cm yukarıda tut. Düz tut , ayaklarını aç öyle dur. Yukarı kaldır dur. 2 şer sn yaparsan başta yeter. Bunu set halinde en az 3 defa tekrarla.

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim deneyeceğim birazdan. :D

• Kemiklerim çok ağrıyor aynen gülemiyorum bile 😂 umarım bir sakatlık söz konusu olmaz teşekkür ederim 😊

• benim söylediğim hareket etkilemez. Benim dediğimi yap diğer hareketleri yapma tavsiyem.

• Al bakalım düzgün yaparsan baya işe yarıyo zaten fitsin 3 aya falan gözle görülür değişim olur https://m.youtube.com/watch?v=x59f9A1l0ao

0|0
    0|0
  • :D :D :D :D Git Mekik felan çek plates topu ile oyna :D :D şekle sokarsın :D

0|0
    0|0
    • Klasik mekik tavsiyesi görünce deliriyorum olmuyor 😂😂

• :D :D Spor salonuna git Fitness git süper olursun karın kası çalışırsın sonra gelip bana hava atarsın sende göbek bende karın kası diye :D

• Spor yap

0|0
    0|0
  • Oyş harika yalarım bbimmm <3

0|0
    0|0
  • Hallo:) fizigin guzlmis seni squatgirle havale edeyim internette onun videolarina bak isine yarar biseyler bulacaksin

0|0
    0|0
  • boy kaç ablacım

0|0
    0|0
  • malesef yemeğine devam edersin ancak ağırlık çalışman lazım merak etme kadınlar erkek hormonu almadıkça kasları belirgin olmaz normal mekik işe yaramaz bunun için bir eğitmenede danışabilirsin

0|0
    0|0
  • Keske benim olsa :D

0|0
    0|0
  • Hamile kal :*

Tamam vurma gidiyorum

0|0
    0|0
  • Şu kıyafetlere şu modele şu kişileğe bu bim çok ağır kaçmış

1|0
    0|0
  • Kesinlikle sadece mekikle olur ama ayni tur mekikle ve ayni kilo ile olmaz :) @ThisİsSpartaaa hanimefendi 😏

0|0
    0|0
    • Olmuyor valla çok uğraştım 😂

• Teşekkürler efendim uyumadan limonlu soda içiyorum sürekli hareketli de bir insanım aslında erimeyen göbek yapmışlar 😂

• Yav erirr diyorumm hemen pes etme sapsik 😄 ben sana gereken tabsiyeleri soylicem simdilik cikolata ve dondurma filan ye hadi 😅

• almanya ya :)

0|0
    0|0
  • kanki şekil istiyorsan piercing tak ve squat yap squat karın kası içinde etkilidir :D

0|0
    0|0
    • Yok öyle metalleri pek sevmiyorum. 😂 squat da yaparım bir etkisi olmadı 😂

• Ne kadar da düşünceli bir bulk 😂

• bir tek dileğim var bulkum ol yeter adhgfsahahahaha :D

• O bim i harbiden gec biseyler olur 😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Plates yap mekik olmuyorsa 😊

0|0
    0|0
  • Bune mk kemik gibi

0|0
    0|0
  • göbegini acmazsan sekıllenmesı onemlı degıl.

0|0
    0|0
    • Ben şekilli görmek istiyorumdur belki benim için önemlidir 😊

• bu kızların göbeklerini acması cok yanlıs oldugunu dusunuyom genede saygı duyarım.

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...