Galatasaray Odeabank basketbol ULEB Kupasında Bayern Münih'i yenmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Dün gece (22.03.2016) ilk maçta Almanya'da 10 sayı farkla yenildiği Bayern Münih takımını 72-59 skorla yenen Galatasaray odeabank ULEB kupasında yarı finale yükseldi.
Kısıtlı imkanlarla, Euro League'den gelen bir takımı yenmesi ve buraya kadar gelmesi karşısında bu takım alkışı hak ediyor bence.
Siz ne düşünüyorsunuz?

2|4
3|10

En İyi Kız Görüşü

• Türkiye'de ne yazikki sadece futbola önem veriliyor. Oysa ki voleybol, basketbol ve daha bir çoğu var. Galatasaray'a yolunda başarılar dilerim.. Gurur duyuyorum takimimla 😍

0|3
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ergin Ataman, harika taraftar, hırslı ve azimli basketbolcular ve bu sonuç.. Alkışı, saygıyı gerçekten hak ediyorlar. Çok duygulandım, aklıma Abdi Ipekçi deki CSKA maçı aklıma geldi.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Cimbomum benim, biricik sevgilim, söyle senden başka neyim var benimmm? ❤
    http://i.hizliresim.com/9omjDo.jpg
    Takımımla gurur duyuyorum. İnşAllah başarılarının devamını getirir. 😍
    Ayrıca basketbol daha eğlenceli bir oyun. Bence göz ardı edilmemesi gerekiyor. Futbol da siyaset, ekonomi gibi kendini bozdu. Farklı branşlara yönelmekte, değer vermekte fayda var.

0|2
    0|0
    • Galatasaraylı bütün dostlara selam olsun. Tebrikler.

Basketbola da karıştı politika ne yazık ki.

• Benim de sempati duyduğum bir takım var elbette ama her şeyden önce sporseverim.
      İyi oyun oynansın, güzel maçlar seyredelim. Benim takım hep yenilsin. Ben razıyım.

• İçimden gelen his Beşiktaş'a sempati duyduğunuzu söylüyor. 😊
      Sporsever olmanız çok güzel. Sizin dediğinizi geçen yıl okul takımımda yaşamıştım. Karşı takım o kadar güzel oynadı ki yenildiğimiz için üzülmedik. (88-42 okul basketbol takımı tarihine kara leke olarak sürüldü ama neyse..) Çocuklar havada takla atarak basket atıyordu. Kendimi NBA maçlarında hissetmiştim. 😊

• cok gururduyuyorum

0|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Açıkcası eger fırsat verilirse ve basketbola yatırım yapılırsa takımlarımızın daha iyi yerlere gelecegi açık
    ama biz sadece futbola yatırım yapıyoruz, futbol hayatı bitmeye yüz tutmuş yıldılzlara milyon dolarlar ödeyerek getiriyoruz buraya..
    Spor sadece Futboldan ibaret degil

0|1
    0|0
  • Ne diyelim tebrikler, Türk basketbolu adına güzel ve olumlu bir gelişme umarım devamı gelir...

0|1
    0|0
  • Bizim takımda basketbola gereken önem verilmiyor. Arkamızda Ülker grubu gibi dev bir holdingte yok. Kendi yağımızda birşeyler becermeye çalışıyoruz. Mutluyuz, gururluyuz!

0|1
    0|0
  • Ergin ataman işleri bunlar , geçen yıl da yedi kişi ile fenerbahçeyi yendiler. Ataman işi biliyor

0|1
    0|0
  • çalışan kazanır, elması kızarır :)

0|1
    0|0
  • Koç farkı bence yoksa bu sonuç benim için sürpriz oldu

0|1
    0|0
  • Beşiktaşlıyım tebrik ediyorum inşallah sonuna kadar giderler

0|0
    0|0
    • Ben de Galatasaray taraftarı değilim ama onlarla gurur duyuyorum.

• Ergin Ataman Beşiktaş'ın başındayken Euro Challange kupasını kazanmıştı.
      Beşiktaş silkinme döneminde. Bence doğru işler yapıyorlar. Borçları azaltmak ve sağlıklı yapılanma akılcı bir yönetim. anlayışı.

• Katılıyorum yönetim uzun vadeli düşünüyor finansal borç-alacak dengesinin öneminin farkındalar bence başarılar genel olarak

• Biz 5 defa yendik münihi

0|0
    0|0
  • Galatasarayin kadrosuda fena değil euroligdeki takımların bazılarından iyi

0|0
    0|0
Yükleniyor...