Beyler bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.

Şimdi ben yakın erkek arkadaşıma aşıktım itiraf etmiştim bana beni kardeşi olarak gördüğünü söyledi ardından da bu şarkıyı yolladı; link

Konuştuk biraz bana o gözle bakmadığını falan söyledi. (Ama beni gerçekten çok seviyor aşırı derecede dost olarak yani)

Çıkıcaktı "umarım beni gördüğünde yüzüme bakarsın" dedi. "Hava soğuk düzgün yat" dedim "iyi uykular şuanda demek istediğim ama diyemedim bütün kelimeler snn olsun " dedi.. Ve bu laf ne demek?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bence onun dostluğunu zedeleme. Bir erkek için elbette kendisine aşık olan kadını geri çevirmek zordur, hele bu kadar yakınsanız. Sana gerçekten aşık olsaydı zaten senin itirafından sonra çok büyük bir mutlulukla bunu sana söylerdi. Sen şimdi onun her hareketinden ve sözünden anlam çıkarmaya çalışacaksın. O da dost duyguları ve aşk duyguları arasında gidip gelecek...

1|0
    0|0
    • Aynen öyle al benden de o kadar ama o laf ne demektir ya..

• Anladımm..

Çok haklısın dediğin gibi olmalı.

• Rica ederim.. Zor bir durum, Allah kolaylık ersin arkadaşım..

Erkekler Ne Diyor 2

• Çocuk abayı yakmış abisi. Kendini ağırdan satıyor.

1|0
    0|0
    • Kardeşimsin, sevemedim elimden birşey gelmedi, bakmadım sana o gözle hiç dedi..

• Boşversin bu işleri. Fazla dizi izliyor sanırım. Polat Alemdar moduna girmiş. 3 gün Tv izlemesin düzelir.

• :D

• kendinizi düşürüyorsunuz arkadaşım yav. bekle biraz emin ol onunda sana karşı boş olmadığına karşı

1|0
    0|0
    • Son günlerde kafamı çok karıştırıyordu yaptıklarıyla..

• "Mutlu ol yokum ben bundan böyle. " yazdım..

• hayır. yazma onu benim dediğimi yaz çok anlama gelir

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...