Bu şekilde zayıflayabilir miyim?

Öncelikle merhabalar arkadaşlar :)

Pazartesi akşamı spora başladım. Kahvaltıda saat 9- 9:30 gibi 5-6 tane zeytin küçük bir parça peynir 2 dilim çavdar ekmeği yiyorum. Yanına ek olarak bir tane salatalık bir tane domates bir tane biber ve bir kaç dal maydonoz bunları doğruyorum karıştırım yiyorum.

Saat 12-12:30 gibi bir kase çorba ve bolca salata yiyorum varsa bir kasede yoğurt. Öğlen iş yeri menüsüne göre değişebiliyor. bazen bir parçada tavuk yiyebilirim haşlanmış diye düşünüyorum :) Her neyse :)

Saat 2 gibi bir fincan şekersiz türk kahvesi içiyorum.

Saat 4-5 gibi 2 tane kuru incir yiyorum.

Saat 18:30 da paydoss spora gidiyorum. İş yerime çok yakın olduğu için 18:40 gibi spora başlıyorum saat 8- 8:30- ve 9 arası değişiyor sporu bırakmam. Eve geçiyorum.

Yani saat 9:15 gibi falan bir kase çorba içiyorum ve yanında salata yiyorum. Saat 11-11:30 gibide uyuyorum.

Yardımlarınız ve görüşleriniz için şimdiden teşekkürler :)

Bu şekilde kilo verebilir miyim? Sizlerin ne gibi önerileri olur benim için?

Güncellemeler:
? ? ?
Nerede bu millet?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ne kadar rejim yaparsan yap kahvaltını çok sıkı yapman lazim.. az yiyeyim şu kalsın deme kahvaltı çok önemli 3 öğün değil ister 5 öğün ye ama az ye hafif şeyler tüket tuz ve şekeri çıkar abi hayattan çok da önemli değiller.. kahvaltı da kesinlikle maydonoz ye ki zayıflamak isteyen kişiler kaynatıp suyunu içerler.. sen 3-4 sap bilemedin 7 sap ye benim her kahvaltım da vardır kesinlikle.. büyük olasılık spordan sonra çok acıkıyorsun ,, hafif protein ağırlıklı yiyebilirsin.. mümkün olduğunca saat 6 dan 7 den sonra biseyler yeme bol su tüket.. buralardayım ben bir sorun olursa dinlerim :)

0|0
    0|0
    • şeker kullanmıyorum zaten. maydanozu arttırıyoruz protein alıyoruz :) takipteyim ;)

• sıkıldığım zaman bu yorum aklıma gelecek :)

• Hadi bakalım :)

En İyi Kız Görüşü

• Diyet programin baya guzel. Bence ara ogunler de elme yemelisin. Hem tok tutuyor hem de enerjik olmani saglar. Suyu da en az gunde 2 litre icmen lazim. Bir de yemeklerden once 1 sb. İlik suda ice yaeiyor. Ayrica hac hurmasida muhtesem bir zayiflatma besini. Her yemekten once 2 tane tuketmelisin. Diyetinde hic protein iceren bir sey goremedim. Yagsiz et yemelisin bence. Detoks icecekler ic ve bol bol salata ye. Arada kendine surprizler yap cok asiriya kacmadan normal yemek ye ve pasta falan. Bu daha cabuk kilo vermeni saglar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• pembe sabah kalkınca büyük bir bardak su için akşam yatarkende büyük bardak su iç hepsini okumadım gereçketen uzun yazmışsın ama uygula tabi işi kafada başlar ve biterr

0|0
    0|0
  • evett

0|0
    0|0
  • Protein alımını arttırmalısın. Ton balığı, yumurta, tavuk göğsü bunlar çok yararlı olacaktır. Meyve ve kuruyemiş tüketin.

0|0
    0|0
  • Diyet programın oldukça güzel azminde varsa zamanla istediğin kiloya ulaşırsın emin ol :)

0|0
    0|0
  • Spordan sonra protein almalisin çorbayla olmaz

1|0
    0|0
  • Bu diyete ski bir cardio ile istedigin kilo cok kisa surede kavusursun

0|0
    0|0
  • Aynen bol bol sebze ye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aksam yemegini cok gec yiyosn.9 9 30 yemek yenmez. olsa olsa son ara ogun tuketirsin. Oda sulu gıda olabilir. Sabah kahvaltina capya biber ekle. haslanmis yumurta mutlaka ekle. ayrica hani sebze yemegi. Ispanagi brokolisi semizotusu... yogurtsuz ana ogun yapmaman cok dogru. saatlerini daha dogru ayarla. Bence. Oglen yemegi ile aksam yemegine arasina 2 ara ogun olmaz. tek araogun olur. Bunlaari yap.

0|0
    0|0
  • Daha gecen okudun, ögünlerin arasinda muhakkak 5 saat olmali ve bu aralarda bise yemiceksin. Örnegin saat 9-14-19

0|0
    0|0
Yükleniyor...