Beşiktaş maçina gidecek misiniz?

Herkes bilir, beşiktaş gerek renkleriyle gerek ismiyle gerek bulundugu semtiyle gerekse taraftarlarıyla en cool en tatlı takımdır. Ne zaman gezi ruhunu barındıran , adaletsizliğe karşi çikan bir insan görsem hep beşiktaşlidir. Hiçbir takım hiç bir zengin bize bir yardımda bulunmadı ve kendi emeklerimizle 11Nisanda sonunda yeni stadımızı açıyoruz. Peki ilk maçina gidecek misiniz?

Güncellemeler:
yeri geldi sahaya adam firladi , yeri geldi hakem bizi sinir hastası etti ama hiç bozulmadık, hep sabırla bekledik.. Beşiktaş olmasaydı hayatım gercekten çekilmezdi..
ya cok seviyorum kerataları, bebek gibi şu beşiktaş :D

1|1
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• Turkiyenin ilk akıllı stadı hayırlı olsun. Bu stat ile birkaç yıl ara verdiğimiz rekabete kaldığımız yerden devam edeceğiz. Stadın maddi ve manevi avantajlarını herkes görecek. Diğerleri gibi istediğiniz yerde yapın demek yerine semtte yapılacak diyenlerin emeğine sağlık

Hasret bitiyor
    #EveDönüyoruz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Galatarasaraylıyım, Beşiktaş ın taraftar kitlesine ve takım özverisine hayranım. Elimde olsa gitmek isterdim ama maalesef. Biz bir kere bu yola baş koymusuz değiştirmek yakısık almazz ^^ ama hayat umarım karşıma beşiktaş ruhunu yaşayan bir eş çıkarır karşıma :)

1|1
    0|0
  • Allah nasip ederse gelmeye çalışacağım.

1|0
    0|0
  • cok şükür alnımızın teriyle bugünleride gördük :) ilk maçımıza gidemycem ama ama burdaki Karakartallırmıza en etkilendiğim videoyu paylasıyorum
    Beşiktaş aşkdır aşk
    https://www.youtube.com/watch?v=WlpPqIvtlXA

1|0
    0|0
    • beşiktaşın yeri hep ayrı o olmasa hayatımızdaki negatif etkiler, kötü olaylar bizi yer bitirir.

• sana gönülden katılıyorum :D

• cıks;tvden izleriz her zaman ki gibi

1|0
    0|0
  • Madamsın helal sana :)

1|0
    0|0
  • İzmirden gelip izlemeye çalışıyorum

1|0
    0|0
  • Beşiktaştamı oturuyorsen sen bilmediğim yeri yoktur :D

1|0
    0|0
  • inşallah niyetim var ama bilet bulabilirmiyim ki , sitede okudum öncelikli bilet alıcaklar diye

1|0
    0|0
    • Şu an beşiktaş plazada bilet satılan yerde 125 kişilik kuyruk var

• onun için izmirden gelicem bide

• Ordayız şampiyonluk yolunda takımı yalnız bırakmamalıyız

1|0
    0|0
  • Beşiktaş seninle ölmeye geldik

1|0
    0|0
  • Koyu Beşiktaş liyim

1|0
    0|0
  • Herkes bilir gafletine nereden kapıldınız? Sizin ayrıcalıklı olmanızı sağlayan semtiniz, anarşideki başarınızsa sizde kalsın almayalım :D sportif başarı nerede? 10 sene de 1 kere şampiyon oluyorsunuz

0|0
    0|0
    • sportif başarilarimiz sahaya fırlayan insanlar yuzunden engellendi, polisin tomasını çaldiğimizdan engellendi, şike yapmadık diye sevilmedik

• ay sevinin bayram yapın oozaman :D :DD beşiktaş yeniden doguyor, galatasarayı da görüyoruz ne oldu? Bitti, fenerbahcenin zaten o stadında bişey var büyü mü var ne var bilmiyorum ona bir şey diyemem

• haklısın bebeğim

• gıtmıcem

0|0
    0|0
  • Her şeyden önce stadın adı Vodafone Arena yalnız, nasıl yardımda bulunmamak bu... :D

0|0
    0|0
  • o yüzden mi demirören cebinden verdiği paraları hibe etti. o yüzden mi fikret dün bir itirafta bulundu fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/.../...707841_n.jpg
    siz ne kadar kör bir taraftarsınız böyle...

0|0
    0|0
  • para yok be işsizim olsa giderdim :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Gitmek isterdim ama gidemiyorum maalesef

1|0
    0|0
  • Keşke gidebilsem

1|0
    0|0