Erkek arkadaşlarıma yapılan..

Yardımınızı istiyoru m.En azından yorumlarınızla bir yol bulunablr diye düşnüyor um.Olay şöyle bulunduğum yerde bir erkek var.Uzun bir süredir bana karşı t uhaf tı.Sürekli izlemeler, ne yaptığıma nereye gittiğime kimle konuştuğuma dikkat etmeler.Kımıldasam, sormalar vs vs.Bu kişi evli ve ben her fırsatta uzak durmaya çalışan soğuk bir nevaleyimdir.İşin tuhafı çevremdeki erkek arkadaşlarıma cidden gözümün önünde ve birçok arkadaşımda bunun böyle olduğunu söyledi.Tuhaf şeyler yapıyor.Çocukla konuşuyorum mesela.Komik olsun birşey yapsa,sen o hareketi kime yaptın diyip agresif tavırlar.Ardından arkadaşta bana yaptığını söylediğinde.Birden çocuğa vurması gibi..Bulunduğumuz ortamda bu sevgili vs işleri olmaz.Zaten bu kişide bunlara sert bakıyor.Ama benim özellikle konuştğum bu arkadaşla, bir kızı gözümün içne bakarak, -düpedüz bakıp sırıtıyodu inanın-Kıza ve çocuğa, birbirinize hediye alın, falan diyerek körüklemeye çalışıodu.Ya kız bile şaşırdı.Sonra birşeyi eklemek istiyorum.Bugün verdiği bir görev vardı.Ve bu biraz sinirle verilmiş birşey.Bende neden bunu yapıyorz gibi sordm.Bunun üzerine çünkü ben öyle istiyorum.Dedi.ve iğrenç iğrenç sırıtıp durdu.Bu durumdan rahatsız oluyorum.Çevremdeki arkadaşlarım bu durumdan rahatsız olu yorlar.Sizce ne yapmalıyım.?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• al ceketi vur masaya yumruğu rahatsızlığını anlat çek kapıyı çık git

0|0
    0|0
    • bu raya kadar ulaşmaya başlı yor durum.ama anlamıyoru m.benimle ne alakası var ki bunların

• işte.ne tuhaf değilmi.nası bişeyin içindeyim.ne yapıcam ya bilmiyorum.

• insana zorla yalan söyletmek böyle bişey heralde şöyle bişey yapsak gün içerisinde sana dışardan çiçekler hediyeler gelse mesela illaki görecektir

Erkekler Ne Diyor 3

• bence koşarak uzaklas ordnan takıntılı bir tip dmk

0|0
    0|0
  • babandan yardım al

0|0
    0|0
  • üşenmeden nasıl bu kadar yazıyorsunuz hala anlayamadım...

0|0
    0|0
    • bakın yazmışım işte.ne var bunda.sizden izin alıp ta yazacaksak site yöneticiyle konuşun.sizide eklesin yönetmeliğe..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...