İstediğimi yiyebilir miyim?

günde 3-4 saat yürüyorum 1 saat falanda ip alıyorum aktifim sürekli merdiven in çık gez dolaş çok az oturuyorum istediğimi yiyebilir miyim?0

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• yemek istiyorsan ye tabi

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Ye bacım ye şifa olsun. Ama abartmamak kardıyla.

0|0
    0|0
  • Benden sana sınırsız yetki istediğini ye kanka

0|0
    0|0
    • Kilo alır mıyım 😔

• En iyi sen bilirsin kendini bünyeden bünyeye farklıdır ben ayı gibi yerim ama fiziksel olarak bir ayı olamam shsshhs

• Seni bilmem ama ben istediğimi çatlıyana patlıyana kadar yiyebiliyorum ve 1 gram kilo almıyorum :)

0|0
    0|0
  • Vucus tipine bagli hizli yaglanan vucud tipimdeysen yine yagli seylerden uzak dur

0|0
    0|0
  • yok öyle yağma

0|0
    0|0
  • Yiyemezsin. Çok fazla yürümek ya da merdiven çıkmak. Yağ yakımını çok fazla sağlamaz. Bkz: 8 km hızla 10 dakika koşmak ortalama 150 kalori yaktırır. Ve bir adet muzda 100 kalori vardır. Artık siz düşünün gerisini :)

0|0
    0|0
  • 3-4 saat spor amaçlı çok fazla o ip atlama da 1 saat çok aşırı fazla

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • fazla kilon yoksa yiyebilirsin kilo alcağını sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Ben 12 saat yuruyorum yurumek kilo vardirmaz hizli bir tempoda kosman lazim

0|0
    0|0
  • sağlık sorunun yoksa yemediğin hata :)

0|0
    0|0
  • Düzenli besinler yemen gerekli.

0|0
    0|0
  • beslenmene dikkat etmende fayda var. besinlerin kalorilerine dikkat et

0|0
    0|0
  • O kadarda değil hani istediğini yeme ama spora devam etmelisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kalori hesaplama uygulaması indir. Günde 3-4 saat yürüdüğünü söylüyorsun. O uygulamadan bu tempoyla günde kaç kalori yaktığını hesapla. Mesela kaç km. hızda yürüdüğünde önemli ! Örneğin 6km. hızla yürüyorsan bu saatte kaç kalori edermiş bunu öğren. Ona göre de yiyeceklerinin kalorisiyle karşılaştırıp ne kadar enerji yaktığını ve ne kadarını yiyerek geri aldığını karşılaştırabilirsin.

0|0
    0|0
  • 3 -4 saat niye yuruyosun. Abartma. 1 saat yuru yeter. Herseyin fazlasi zarar. Istedigini yiyemezsin. Ne faydasi olur o sporun ozaman. Bosuna kurek cekmis olursun. hafif ve faydali seyler tuket.

0|0
    0|0
  • ye, can boğazdan gelir.

0|0
    0|0
  • Istedigi yer ayari kacirirsan verdiginden cok daha fazlasini alirsin

0|0
    0|0
  • Az ve sık yedigin surece sorun yok ama cok ve sık yersen sorun

0|0
    0|0
  • yiyebilirsin özellikle tatlı bu kadar hareketin üzerine iyi gelir formunu korur :))))

0|0
    0|0
Yükleniyor...