Belimi inceltmek istiyorum?

Meraba arkadaslar.5-10 kilo fazlam olmasina ragmen disaridan bakildiginda göze batan bir durum yok herkes olmasi gerektigi gibi göründüğümü söylüyo. Ama vücut seklimde orantisizliklar var.Özellikle bel yanlarimda simit dedigimiz o yaglanmalardan var ve bel oyuntum yok desem yalan olmaz. Diyet yapip kilo verdigimde kalca bölgemden gidiyo ve kötü bir durum bu benim için. Anlıycağınız vücut hatlarım ve orantıyla ilgili sorunlarım var. Evde yaptigim seyler pek bir fayda etmiyo. Belkide ben yanlis yapiyorumdur bilemiyorum. Bende yarın hanım lokalinin spor salonuna kayıt yaptirmaya gitmeyi dusunuyorum. Daha önce annem de gitmisti basinda deneyimli hocalar ve spor salonunda bulunmasi gereken tum aletler eksiksiz varmis. Sizce gitsem faydasi olur mu? Spor salonunda yapacaklarimla istedigim şekillenmeyi ince ve oyuntulu bele sahip olabilir miyim? Spor salonuna gitmenin faydasi olur mu?

0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Sana bir kaç tavsiye verebilirim, spordan sonra limonlu yeşil çay iç ve günde en az 50 tane mekik çek, tabi ki gitmelisin spor candır.

0|0
    0|0
    • Cok tesekkur ederim tavsiyelerini deniycem mutlaka :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...