Evli biriyle birlikteyim sizce yapmalıyım onu seviyorum :(

2 buçuk ay önce bryle tanıştım bana evlenp ayrılmış gbi bahsetti kendisinden aramızda ilişki geçtikten sonra evli ve birde kızı olduğunu söyledi.1 ay öncede 1 oğlu oldu.İlk başta normal karşıladım ama içim içimi yiyor o kadının yerine koyuyorum kendimi suçluyorum hep.Bana o çocuklarımın annesi sende karımsın diyor byle saçmalık olur mu ? 7 yıllık evlikmiş ayrılmak istediğimde ayrılamazsın diyor askere gtmemiş ve 2 yıl onu beklememi istiyor sizce amacı ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşk :)

0|0
19|23

En İyi Kız Görüşü

• salaklık yapma bak ayrıl

2|0
    0|0
    • Bugün Sildim onu haklısınız insanın gözü görmüyor ya da görmezlikten geliyor bana yardımcı oldunuz hepinize teşk ederim bu ayrılık süreci brz zor olucak ama atlatıcam eminim sonuçta bir tek ben yaşamıyorum bu durumu benm gbi bir sürü bayan vardır Allah hepinizi iyi kalpli özü sözü bir insanlarla karşılaştırsın aminnn

Erkekler Ne Diyor 23

• sen bunu biliyorsun ve hala o adamla birliktesin yani öyle mi? nasıl bir mide var ki sende? hadi o kadının yerine koyamadın kendini diyelim. o adam akşam eve gidiyor karısıyla gönlünü eğlendiriyor gunduz sana geliyor senle gönlünü eğlendiriyor.hem seni de işlediği günaha ortak ediyor hem de seni kullanıyor. seviyorum falan sakın deme hele o adam beni seviyor hiç deme sevgi değil bu. sevgiyi yerlerde süründürüyorsunuz. aklın varsa 1 dakika bile bekleme yolunu ayır o adamdan.

3|0
    0|0
  • Sende yedin tabi. Hıyar ilişkiye girmeden önce neden bahsetmemiş peki? Ben söyleyeyim. Kuş ürküp kaçmasın diye. He durumdan memnunum diyorsan bir şey diyemem ama kullanılmak bu düpedüz.

7|0
    0|1
    • istediğini vermesin abi, defolup nasıl gidiyo o zaman bak bakalım.

Ne şerefsiz erkekler var ya karısı hamile elalem ile geziyo.

çocuk falan haketmiyor böyle adamlar ay çok sinirlendim şimdi ya :S

• Fren sağda hemen beybili bir çekiver hı :)

• İşimiz bu ne yapalım :)))

• aklını kullan duygularını değil.. kendini neden kullandırtıyorsun.

1|0
    0|0
  • Evlilik zor şey, aralarındaki heyecan, duygusallık v.s bitmiş bu sebeple bir arayışta olabilir. Özellikle hamilelik süresi erkekler için zor bir dönem, uzun süre cinsellikten uzak kalınıyor bir taraftan da karısı ile ilgili cinsel temalı bir şey de düşünemiyor muhtemelen. Bu sebeplerle seninle yakınlaşmış olabilir fakat 2 çocuğu olan bir adam için boşanmak kolay bir karar değil. Hele yeni çocuğu doğduktan sonra, çocuk sevgilini evine ve ailesine daha da bağlayacaktır.

Sana vereceğim tavsiye onun beklenecek bir durumu yok. Asker dönüşü direk ailesinin yanına dönecektir, sen onun kendisini kötü hissettiği bu anda ona yardımcı oldun, belki bir süre daha ilişkinizin çekiciliği devam edecek ona karşı talepkar olmaya başladığında seni bırakacaktır.

Bence ayrıl veya birşey bekleme bu ilişkiden. Birşeyler beklediğinde seni yüzüstü bırakır çünkü.

1|0
    0|0
  • geçenlerde bişey okudum evli adamın biri karısını aldatmış buna soruyolar neden karınızı aldatıyosunuz diye adam onunla oral sex yapamıyorum o çocuklarımı öpüyor diye cevap vermiş <3

1|0
    1|0
  • Vay be ne pişkin adamlar var biriniz karısı öbürünüz çocukların anası ha.kırk yıl düşünsem böyle savunma gelmez aklıma.şimdi eminim seninde kendine göre bir kadınlık gururun onurun var.ona istinaden soruyorum sana göre şerefsiz cibiliyetsiz erkek diye kime denir.

2|0
    0|0
  • Tadına bakmak için seni aldattıktan sonra, yarın birgün daha tatlı başka bir meyva için onu da aldatır. Bu kadar basit bir denklem. Şu evli erkeklere, gezegende erkek ırkının son üyesi kalmış gözüyle bakmasanız bi?

2|0
    0|0
  • Ayrıl... Yuva yıkmak çok büyük günah.. O çocukların vebalini nasıl alacaksın, sana edecekleri beddualar omzunda yük olmayacak mı?

1|0
    0|0
    • O çocukların vebalini babası almış, bu kız değil.

Bilmem farkında mısınız kıza evli olduğunu söylememiş başta.

• Farkındayım elbette. Evet adam kızı kandırmış ama kız artık durumu biliyor. Bile bile buna devam ederse vebali vardır tabi ki...

• Evlı bırıyle dıyorsn ayrıl ve bı dahada konusma.Yuva yıkanın yuvası olmaz.Unutma basına başka seylerde gelır hatta o kadını kendı yerıne koy.

2|0
    0|1
  • aşıksan bekle başkasına aşık olamaya bak.. yok aşık değilsen tabi bence sen ondan ayrılmak istediğinde seni tehtid edip bırakmaya bilir... iyice düşün taşın işin içinden en erken zamanda ç ık

1|0
    0|0
  • arkadas git baska bir hayat yasa o yasadıgına hayat denmıo

1|0
    0|0
  • bence onu bırakmalısın,o hayatını kurmuş sende hayatını kur

2|0
    0|0
  • Yuva yıkanın yuvası olmazmış ya ayrıl bir an önce...

2|0
    0|0
  • ben de kendimden büyük taş gibi bir hatunla tanıştım konuştuk bayağı sonra bana bir gün ben evliyim dedi 2 de çocuğu var ama evliliğimden mutsuzum diyor ben napayım şimdi çok da hoşlanıyorum aynı durumdayız seninle

1|0
    1|1
    • bence o kadını kullan sonrada at :))

• ön yargılı olmadığın için teşk ederim beni en iyi sen anlarsın biliyorum yaptığım yanlış ama nasıl ayrılacağımı bile bilmyrm ne syleyeceğimi çok üzgünüm

• ben de bilmiyorum ne yapacağımı karışık bir durum çok yanlış işler yapıyoruz ama suçlu biz değiliz

• sen stepnesin bariz belli .asla gerçek eşi olamazsın sadece ihtiyaç halinde kullanılıyorsun.

1|0
    0|0
  • dost acı söyler o adam seni yakında terk eder

1|0
    0|0
  • yuva yıkanın yuvası olmaz derler.Unut gitsin onu bir dahada görüşme

1|0
    0|0
    • haklısınız kırıcı yorum yapan arkadaşlara söylüyorum bende bu duruma düşmek istemezdim ama öyle şeyler oluyor ki bir anda olayın içinde buluyorsunuz kendinizi sizinde başınıza gelebilir mantık tatile çıkıyor ve duygularınızla hareket ediyorsunuz iyi veya kötü bütün yorum yapan arkadaşlara teşk ederim

• biraz klişe ama yuva yıkanın yuvası olmaz

1|0
    0|0
  • Adamın amacını geç senin amacın ne gizli kardeşim bir de en sonunda gülen ifade koymuşsun ? Adamın hayatından çıkman ve en kısa sürede tevbe etmen farz haldeyken çok pişkin gördüm seni. :\

1|0
    0|0
    • Namıssız ya bırak allasen.

O gülüşe bende uyuz kaptım adama giydirecekken oklarımı çekti resmen o sırıtış.

• sen o kadını düşüneceğine kendi zavallılığına üzül bence

2|1
    0|0
  • yanlış yoldasın

1|0
    0|0
  • bir hata olmuş ama unut gitsin, bir daha asla konuşma buluışma onunla. her şeyden önce yalancı ve bencil biri o.

1|0
    0|0
  • ulen sene oldu 2013 hala bu yalanlara ınananlar var. sen adamın yatak odasındakı pencerenın dıp boyası olmussun ablacım.

3|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Ya ahlaki,dini boyutunu geçelim.Hadi o hataları yapmışsın artık,o da yapmış.Sence bizim toplumuzda bir anlık zevk için ve sözde aşk için kötü giden bir yuva da olsa yıkılır mı? Hayır.Adamın gözü dışarıdaymış,seni de beğenmiş,ihtiyacını gidermiş,birazcık evliliğin verdiği tek düzeliğin sıkıcılığını atmış,heyecanını yaşamış ama olay bu kadar.Eğer gerçekten inanıyorsan bekle madem,ama ben inanmıyorum.Adam neden eşini bıraksın ki,aşkı da tattı,cinselliği de.Artık suçluluk duygusu hakim olmaya başlayacak ve bahane üretecek,ben eşimi bu halde bırakamam ama seni seviyorum.Severek ayrılma ayakları.Bence yakınken dön.

2|1
    0|0
    • haklısınız içim içimi yiyor aynen dediğiniz gibi suçluluk duygusu hakim ayrılmak istediğimde tehdit ediyor beni şakamı yapıyor anlamıyorum ne kadar büyük bir yanlışın içindeyim şimdi daha iyi anladım

• Adamın psikolojisi de bozulmuş,çok bunalmış,sen de bırakınca tehdite kalkışmış.Gözünü seveyim uzak dur,ama birden bırakma çünkü sana kötü bir şey yapar Allah korusun,dikkat et kendine kardeş.

• Daha etine sütüne doyamamış.

Allah aşkına hiç mi aklınız yok sizin.

Adam resmen karısı hamileyken istepne vazifesi addetmiş sana.

Bu kadar mı kafanız boş sizin.

Evli bir adamlar bir kadına sadece cinsellik için yanaşır.

Onu vermezsen defolur gider.

Azıcık aklınızı başınıza alın ya bu yaşta yaptıklarınızı bir ömür çekersiniz ki zaten yaptığını kadınlara karşı en hümanist ben bile kabul etmiyorum!

Namussuzsun!

3|1
    0|0
  • ya arkadaşım ne saftiriksin sen yaa , adamın 1 ay önce kadından çocuğu olmuş, demekki onunla halen bir şeyler paylaşıyor yani adam kopmamış ki kadından , bence o kişi macera arıyor baktıki sende safsın

2|0
    0|0
  • bırak kendi yoluna bakk olurmu öyle şey

1|0
    0|0
  • sende bunun saçma olduğunu biliyosun. boşver bırakman en doğrusu. sana öyle demiş olsa bile terk etmelisin. sonuçta seni kandırmış. böyle birine güvenemezsin.. çocuğa yazık ya :(

1|0
    0|0
  • ya birde sen nıye evli bir adamla birlikte oluyorsun , yoksa sende aşağılık kompleksi falan varda , hem cinslerini kıskanıp yuvasını yıkınca mutlu olanlardan mısın ? yani sana saf mı desem yoksa şeytan mı anlayamadım ? sen önce git psikolojini düzelt hatta çocukluğuna in.

2|0
    0|0
  • kızım bırak gtsn ne ısın var ewlı adamla hem senı kullandgı apacık

1|0
    0|0
  • Sen kendını sevsen böyle bir ilişkiye girişmezdin. Kendine biçtiğin değeri yaşıyorsun olabiliyorsanız mutluluklar

0|0
    0|0
  • ulan yuh be bir bitmednz gitti kızım adam evli evli bunu o kçk beynın algılamıyo mu başkasına ait baskasının senı de kullanıyo yazık ac gözlrnı de anla

0|0
    0|0
  • O adamin komple hayati yalan. Habire kazik atiyor sana sen de saf saf yiyorsun. Allah belani vermis senin zaten.

0|0
    0|0
  • sence ne olabılır amacı hala anlamadın mı uzak dur o adamdan bişeler yasadın mı pekı

0|0
    0|0
    • bişeyler yaşadım aramızda ilişki geçti ondan sonra syledi evli ve çocuğunn olduğunu ne adi insanlar var ya :(

• ya o zaman gorusmeyı keseceksın bısede yasammıssınkı ona zorunlu deılsın

• Bir de bu konuda tavsiye istiyorsun, gerçekten çok garip insanlar var! Evli insanla ne işin var!

0|0
    0|0
  • Sen aşağılık bir or0sbusuun bunu kafana sok Allahın ahlak yoksunu allah akıl verirken nerdeydin ,

Bir de rahat rahat söylüyorsun ne kadar gerizekalısın ya. Hiç mi empati kuramıyorsunuz.

Umarım ilerde kocanda seni aldatıyor ayağın yere basmaz inşallah...

0|0
    0|0
  • kendi kullandırmaya meraklısın herhalde! sana erkek mi kalmadı hem o çocukların o kadının vebalinin altından kalkamazsınız ikiniz de! yuva yıkanın yuvası olmaz ben olsam dibine kadar beddua ederdim kocama da sevgilisine de! evli insanın başka kadınla işi olamaz hadi diyelim o erkek istedi sen geri tepmek zorundasın! aşk ve sevgi ne karın doyurur ne de huzur getirir!

akıllı olan yürütmez!

2|0
    0|0
  • bedenini kullanıyor resmen bu adamlar böyle ayrılacak adam hemen ayrılır ben gördüm öyle adam diğerleri yalan yazık sana

1|0
    0|0
  • kullanılıp atılacaksın yazık gençliğine

1|0
    0|0
  • 24 yaşında hala bekar olmamım sebebi anllattığın gibi sözde adamların ve senin gibi hemcinslerin varlığının devam ediyor olması..

2|0
    0|0
  • ya nasıl bir insansın sen.. bu kadar mı düştün

adam evli çocuklu, karısının hamilelik döneminde adam boşluğa düşmüş ve sen çıkmışsın

ayrılacağı da yok sözler yalan. elinde tutuyo seni.

ayrıca çok büyük hakka giriyorsun eşinden soğuyor belkide yuvası dağılacak yuva yıkanın yuvası olmaz. en kısa yoldan ayrıl laflarına itibar etme

2|0
    0|0
    • adamı "boşluğa düşmüş" gibi saçma bir kelimeyle masumlaştırmaya çalışmayın.

adam bekarım demiş baştan burada en adi ve asıl i*ne erkektir!

• masumlaştırmıyorum ki adam sonuna kadar haksız. geçici heves bulmuş. kız aklını kullansın yem olmasın.

• adam şerefsizin önde gideni karısına çocuklarına yazık yüzüne tüküresim geldi. bayanda bile bile lades demiş

Yükleniyor...