Anneler günü kabusum olmasın lütfeeennnnn :((

erkek arkadaşımın annesine anneler gününde hediye almak istiyorum evet daha 1 buçuk ay var fakat ona göre para biriktirmem lazım netıcede öğrenciyim gelirim yok. annesıne gelınce kapalı kendı halınde 60 lı yaşlarda bir hatun. çok abartmadan hos bısey ıstıyorum. ipek eşarp örneğini çok duydum. başka bişey lerde aklımda olsun lütfen yardımcı olun. teşekkürler

Güncellemeler:
aldım hedıyemı guzel ınce bı esarp aldım her renk kıyafetle taakbılecegı ıcıne sıyah bır bone bırde guzel yasına gıdebılecek bı parfum

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• bü bluz yanında esarp al..yada etke olabilir..o yaşta kadına başka bişe alınmaz.

1|0
    0|0
    • aynen baska bıse alınmaz cok ıclerınde olmadıgımdan herseyıde alamm ipek eşarp kahve tonlarında ıyıy gıder sankı

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 1

• bomboş git ne diye alacaksın yahu.

0|0
    1|0
    • neden içimden gelıyo hem bos bos gıdılırmı hıç gıtmem anneler gununde daha ıyı

• çekıcılık dıl bu ne kabasın ya ıcımden hedıye almak gelıyo anneler gununde ama hedıyemı secemedım sadece

• peki sen bilirsin.

Kızlar Ne Diyor 1

• Ipek eşarpi herkez kulanmaz. Hediyeni kulanilmazini istiyorsan onu tanı yoksa hediye devam verilir sende üzülürsün.

0|0
    0|0
    • çok fazla tanıma ımkanım yok ama

• Sevgiline sor ya da güzel bir çerçeve ve oğlunun Fotorafalani koyup. Iyiki böle bir oğlan büyütüp benimle tanıştı gibi sözler yaza bilirsin. Anlamlı ve devam.verilcek bir hediye değil.

Yükleniyor...