Sorgulamak yerine yaşayarak mı çözüme ulaşmasını bekler miydiniz?

Nedeni belli fakat neden mis gibi bazen oluşan belirsiz nedenlerim...!

Önceleri sorularıma neden cevap alamadığımı anlayamıyordum, şimdiyse soru sorabileceğime nasıl inanabildiğimi anlayamıyorum.Ama gerçekte inanmıyordum ki, soruyorum sadece.

Şimdi ise yaşadıklarım bir nevi cevap gibi sorduğum sorulara ışıkmış gibi yansımış oldu, belirsiz görmüş olduğum düşüncelerime. şimdi sorumu sormalıyım soru sormak yerine sadece nedenleri yaşayarak mı görmeliyim? mantığım yaşamak diyor fakat kalbe söz fikir geçer mi seni seviyoruma en anlamlı cevap bekleriz ..olumsuz bir durumda bunu sorgularız sorgulamak mı yaşayarak anlamak mı sizce seni seviyor mu anlamanın mantıklı yolu nedir..? Soru sorup bu durumun pişmanlığını yaşıyanımız var mı sevgi bu tek taraflı değil tabi fakat emin olmadığınız bir anda sorgulamak yerine yaşayarak mı çözüme ulaşmasını bekler miydiniz ..?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• sevilmek de sevmek de bir eylem neticede duyguların da eylemleri oluyormuş diyoruz aslında .. seni seviyorum dildeyse uçar gider .. sevmek lazım gerçekten bazen elinle yanağını okşayarak seversiniz bazen sözlerinizle seversiniz bazen kucaklayarak bazen hediyelerle .. böyle sevmek yerindedir , çünkü sevginizi göstermiş olursunuz, duygularınızı biçimlendirmiş olursunuz .. oda sizi seviyorsa elinde olmadan gösterir sevgisini .. seni seviyorum mutluluğun anahtarı olur çıkar karşınıza .. sonrasında ne soruya hacet olur ne cevaba .. böylece huzurla dolu bi dünyanız olur .. ilişki dediğin bunları barındırmalı .. soru işaretlerinden arındırarak ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sorgulayarak cevap alamadığım soruların üstesine gider gerekirse yaşayarak...cevabı almadan da rahat edemem...

0|0
    0|0
  • Anlamadım:)

Ama sorgulayarak kolay kolay gerçeği öğrenemezsin.Aksine insanları bıktırırsın.Yaşayarak öğrenirsin.Tecrübeler boşa oluşmuyor

0|0
    0|0
  • Gerçekten anlayamadım..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• keske 2-3 cümlede sorsaydın uykusuzluktan mı anlamadım dedim ama anlamayanlar varmış...

0|0
    0|0
  • Bu saatte böyle eksik , kelimeler düzgün olmayan ve bir çok anlam karmaşası bulunduran bir paragrafı okumak ve anlamaya çalışmak.. Özür dilerim

0|0
    0|0
  • kafa bulaşık teline döndü :) yatıyorum ben:)

1|0
    0|0
Yükleniyor...