Derbide HÜKÜMET PROTESTO edilecekti deniyor bu görüşe katılıyor musunuz?

Derbide HÜKÜMET PROTESTO edilecekti deniyor bu görüşe katılıyor musunuz? -.-

• EVET katılıyorum bu kaygıdan dolayı derbi ertelenmiştir GÜVENLİK kaygısı sadece bir kılıftır
    100% (3)33% (4)47% (7)Oy Ver
  • HAYIR katılmıyorum Ciddi İstikbarat ve Güvenlik tehtidi ilgili açıklamayı yeterli ve tatmin edici buluyorum
    0% (0)67% (8)53% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bana makul geliyor. Herkesin gozu macta olacakken islerine gelmezdi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• koyun can derdinde kasap et derdinde ymiş

0|1
    0|0
  • Protesto olabilir ama bu yüzden ertelendiğini düşünmüyorum. Patlamalarda istihbarat zafiyeti olduğunu düşünmeme rağmen iptal kararı bence doğru. Böyle bir risk varken oynanması büyük delilik olurdu. Güvenliğimiz yok diye yakınıpta iptal kararını eleştirenleri anlamış değilim

0|1
    0|0
  • maça gidip geri gelenlerdenim..
    ne bizim ne de ultraslanın böyle bir düşüncesi yoktu..

0|1
    0|0
  • ne alaka. o maçta protesto edemeyen başka maçta eder. katılmıyorum

0|1
    0|0
    • anladım ama bir zaman önce maçlarda 34 dakikada protestolar yükseliyordu bundan hükümet pek hoşnut değildi o zamanlarda hatta bunun devamı olarak bazı kuluplerimze hatta taraftar gruplarına operasyonlar yapılmaya çalışılmıştı art arda olaylar gelince bu birikimden çekinmişlerdir belki diye sordum -.-

• olabilir şaşırmam açıkcası

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
    • gazete ilgi çekmek için böyle bir manşet atmış içerikte bir sıknıtı yok Fenerbahçe cephesinden sürec twitlerle aktarılmış yoksa Aziz Yıldırım böyle istedi böyle oldu demek yanlış işin bir gs boyutu var ordada benzer süreç yürümüştür telefon trafikleri yaşanmıştır yani ama soru bu değil di tepkiden çekinildiği için mi acaba ertelendi ve böyle bir kılıf hazırlandı soru buydu -.-

Yükleniyor...