Sürekli yeme hali?

Başlıkta da belli sürekli bir şeyler yemek istiyorum, ki bu da diyetimi çok olumsuz etkiliyor. Yeme demeyin 1 saat kendime baskı yapsam sonrasında daha fazla yiyorum. Ne olduğunun çok da bir önemi yok ama ağzım boş duramıyor 😔 özellikle çerez türü şeylere dayanamıyorum hiç. Bana kalorisi düşük, hem de çerez gibi ders çalışırken ya da otururken gidebilecek bir şeyler söyler misiniz? Patlamış mısır geliyor aklıma sadece.

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Meyveye verin kendinizi ve ceviz, kaju ve fındıktan uzak durun yağ oranları çok fazla. Fıstık tüketin az miktarda. Ama sürekli bir şeyler tüketmek estetiğinizi bozabilir. Ancak spor yapıp sık ve az yiyerek (sağlıklı olan şeyleri yiyerek) estetik bir görünüme sahip olabilirsiniz. Sürekli yeme isteğinin sebebi ise eksik kalori alımıdır. Siz kahvaltı öğününüzü cok güzel yapmalısınız.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kuruyemiş daha tok tutar miktarı abartmadıkça iyidir ceviz, fındık.
    Yulaflı besinler de iyidir.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Spor yap bence

1|0
    0|0
    • Spor da yapıyorum vaktim olduğunca, da alışkanlık mı desem ne desem, sürekli küçük bir şeyler atıştırıyorum sporda yaktığımı da geri alıyorum. Hani bari atıştırdığım şeyler düşük kalorili olursa ordan kurtarırım demiştim.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...