Başrolde (dizi ya da film) oynayan bazı karekterlerin gerçekten başrole yakıştığını düşünüyor musunuz?

Arkadaşlar ben filmlerde ya da özellikle dizilerde bazı karakterlerin dizinin başrolüne yakıştığını düşünmüyorum.Güzellik -yakışıklılık bir yana rol yapamadıkları kanısındayın.Sizinde böyle düşündüğünüz karekterler var mı?Varsa kimler bu kişiler?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• kenan imirzalıoğlu tüm rollere yakışır kesinlike:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Stabil dizi izlemem ama gerçekten rol yapamayan bir çok insan dizilerde oynuyor , arada sırada baktığımda. İçimden hep geçiririm kesin torpilli rol almış diye.

0|0
    0|0
    • evet hele son zamanlarda ben bunu çok düşünür oldum torpil konusunu:))

• Torpil var zaten , ben bir kaç reklamda oynadım . Bir çok kez de görüşmeye gittim , orada çok torpil dönüyor. Dizilerde o kadar para alınırken niye torpil dönmesin , hem işin ucunda para ve şöhret var ;)

• Bir dizi var , Dinle Sevgilimidir nedir , oradaki başrol kız ve oğlan soğuk ve itici bir oyunculuk, sergiliyorlar. ülkemizde 300 dizi olunca verilebilcek çok örnek var ama , yaz yaz buraya bitmez, Dünyada Brezilyadan sonra en çok dizi izlenen ülke olduğumuz için , hayatı haberlere bağlı değil , dizilerden gündem yakalayan millet olduk.

0|0
    0|0
  • arkadaşlar onu bunu bilmem çuk diye oturanlarda var behlül karakteri kıvanç bunun gibi sayacağım bir sürü..

0|0
    0|0
  • karakterlerı bosver asıl onemlısı bukadar ıcerıksız sevıyesız dızılerı turk halkına ızlemek yakısıyormu

0|0
    0|0
  • Tiyatro kökenli olmayanlar bu işi tam manasıyla hakkıyla yaşanıyor bencede öyle çok takip ettiğim dizi yok ama örnek polat alemdar yani necati şaşmaz yapamıyor.

0|0
    0|0
    • evet bencede necati şaşmaz yapamıyor ve ayrıca dublajınıda başkası yapıyor.zaten kendi sesini kullanamayan da playback şarkı söyleyen solist gibi bişey:))

• bu sitede başrolbenim nickyle olan bir arkadaşımız var olsa olsa bu arkadaşımız olur burada..

0|0
    0|0
  • ben bitek basrolbenimi biliirim... odaa benim diyorsa vardır bişi :)))

1|0
    0|1
  • aynen sana katılıyorum :)

0|0
    0|0
  • Polat Alemdar yakışmıyor

0|0
    0|0
  • adam orada biz karşısındayız otomatikman adam haklı ve iyi

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1