Neden herkes real madrid galatasaray'ı ezer 4'ler 5'ler diyor ? biz bu takımı iki defa yendik ?

yani gsyi bir apoel ayarındamı görüyosunuz yoksa çekemiyomusunuz anlamıyorum gs yarı sahasından çıkamaz 4 5 atar real filan neden böyle düşünüyosunuz? hayır fb ve bjklileri anlıyorum Galatasaray'lılar bile ümitli değil!

0|0
6|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben ümitliyim inanıyorum...

1|1
    0|2
  • aynen,herkes real madridi yenilemez olarak gördüğü için böyle.

1|0
    0|0
  • Fazlasıyla ümitliyim...Olcak İnşallah..

1|0
    0|0
  • allah akıl versin onlara

0|0
    0|0
  • kıskanç ya onlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Ofarklıydı, o zaman sizin kadronuz da farklıydı, onların kadrosu da. Şampiyonlar ligini kazanmış olsalar dahi şimdiki kadar iyi değildi kadroları ve sizin o zamanki kadronuz da şimdii kadar kötü değildi. Her şeyden önce Hagi faktmrü vardı. Şu an pek şansıznı yok gibi. Dua edin de fark yemeyin. İşin ucunda rezil olmak da var.

1|1
    0|1
    • fark yiyeceğimizi sanmıyorm kafa kafaya oynacagımızı düşünhüyorum.

• evet

• rezil olma safası beşiktaş'ta hemde grup maçlarında.

5-6 olurda 8 imkansız

• Ben Galatasaraya güveniyorum özellikle son haftalardaki oynadığımız futbol beni Umutlandırıyor yenersek Olay olur yenilirsekte Reale yenildik

2|0
    0|1
    • schalke ve belediye maçlarının ilk yarısını 90 dakikaya yansıtırsak tur atlamak içten değil yeterki oyuncularımızın hepsi yüzde yüzünü versin sahaya

• Ben Galatasaraylıyım ve oldukça ümitliyim. Bunu söyleyenler boş insanlar... Galatasaray'ın ülkemizi temsil ettiğini anlayamayan zavallı, cahil cühela insanlardır. Benim gözümde vatan hainliğidir, yabancı takımı desteklemek... Yalnız şöyle de bir gerçek var ki Real Madrid dünyanın en iyi takımı; fizikleri, kondisyonları, yetenekleri üst seviyede. Kendi liglerinde de iddiaları kalmadığı için şampiyonlar ligine çok önem veriyorlar. Böylesi bir dünya devine karşı oynamak her baba yiğidin harcı değil. Tabi ''inanmak başarmanın yarısıdır'', inanırsak olur...

0|0
    0|0
  • abicim 150 maçtır yenilmiyor real madrid. kendi evlerinde bu sezon hiç yenilmediler. barcelonayı bile yendiler. harika bir takım hepsi yıldız futbolcuların. ayrıca mourinho diye bir uzaylı var başlarında. ayrıca hadi bir handikap verelim reale, ama olmuyor adam ciddiye alıyor işini. geldi buraya izledi gsyi. ilk maç 4-1 biter 2. maçı da 2-1 filan alır real yine. üzgünüm.

0|0
    0|0
  • Evet ya bizdede drigba,burak,snejider ve selçuk var :D abicim kendi sahasından çıkamaz abartılı biraz fakat yenemeyeceğı %90 bence fakat futbol her skora açık bir oyun galatasarayda yenebilir.

0|0
    0|0
  • Schalke maçının 2. yarısını izle ondan sonra neden böyle düşündüğümüzü anla.Öyle oynarsa gs yanarsınız.Ama 4-5 olmaz

0|0
    0|0
  • Hiçde böyle bir düşüncede değilim ta kura günü dedim şansımız %40 diye,2000 lerdeki kadroları simdikinden çok daha iyiyken onları iki defa yendik ve yine yenebiliriz takım gününde olursa tabi.Dediğin gibi düşünenler benim gözümde ya türk düşmanı ya da kıskançlıktan başka bişey değil.Defansta hatalar yapmazsak tur atlama şansımız baya bir var çünkü onlara gol atmak kolay.

0|0
    0|0
  • usta zor zor boş hayal kurmanın anlamı yok ben 4.5 tane yir demiyorum benim icin gs nin en büyük başarısı orada alacagı beraberliktir ki bu da ona yeter

0|0
    0|0
  • Defansınız berbat Realin ronaldosu mesutu varken çok normal 4-5 atmaları

0|0
    0|0
  • en az 5 yer

0|0
    0|0
  • ben maçı bekliyorum.

6-0 da yenilse Galatasaraylıyım yeterki sahada iyi oynasınlar.

2|1
    1|2
Yükleniyor...