Özetleyemedim ama okuyun lütfen... içinde bulunduğumuz durumu yorumlayamıyorum.

Aynı tiyatro grubundayız. Gözleri hep bende. Hele birde çekici giyeneyim o gün muhtemelen akşamına telefonuma mesaj geliyor bugün çok hoş olmuştun diye.

Yanaştı, duygularımı sorguladı, açık vermedim, kendisi ciddi bir ilişkiden çıktığını benim bir ilişki istersem ciddiyet beklentimin olduğunun farkında olduğunu o yüzden boşlukta sallandığını söyledi. Bende beni de arkadaş olarak görmelisin o halde dedim. Bakmayı konuşmayı kestim, kendisini kötü hissetti, ilk günler heyecanlı ve çekingendi ama benim soğukluğumdan sonra oda uzak davrandı.

Benim utku diye başka bir çocukla bağlantım olduunu duydu, olmadığını belirttim, Utku'nun hoş ama boş birisi olduğunu, benim aklımdaki kişinin hem hoş hemde boş olmadığını söyleyerek bu defa ben ona yöneldim,sordum, hala ciddiyetsizmisin dedim, zamana ihtiyacım var dedi. yine soğuk duvarımı giydim.

Oyun sırasında Utku kulise geldi Utku görebileceğiniz en yakışıklı çocukdur. Diğer kızların ağzı açık kaldı, utkuyla biraz konuştuk gitti, oda gördü utkuyu, kendisine bin basan çocuğu, oyundan sonra utku yine geldi, sevgi ile ilgili bir kaç söz söyledi. Bunları da duydu.

Aradan bir hafta geçince çekinerek sordu,utkuyla nasılsınız diye. utkuyla bir ilişkimiz olmadığını ve artık dıologu kestiğimi söyledim. Ama o sırada vardı biraz dengesizce olmadı mı dedi, gülümsedim "utku net ve ne istediğini bilen bir çocuk olduğu için kendisini bana düşündürttü, ama kusursuz bir çocuk ve bunun farkında bu yüzden megelomanlığı da beni geri itti, yani ben dengesiz ve tutarsız değilim, tutarlı kişilere karşı gayet tutarlıyım" dedim arabasından indim.

Yanımda heyecanlandığını hissediyorum,bedeni hep bana dönük oturuyor mesela...

Yani içinde bulunduğumuz durumu yorumlayamıyorum :(

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• bence o sana kendını veremez aklı eskısınde olur hep ve sen onunla olursan hata yapar ilerde terk edılınce hata yapmıs olur uzulursun

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bu kadar soğukluğa devam edersen kaybedersin bu ne ayrıntıcılıktır arkadaş karakter analizi derinliği olan ilişkiler kitabı yaz sen arkadaşım bak pucca mucca hikaye yok satarsın ) bir düşün bunu

1|0
    0|0
    • Soğuk değilim. Gülümserim, birbirmize kaçamak bakışlarımız vardır hep, arada "yanlışlıkla" yan yana otururken kolum değebiliyor : mesela ama o birileri görür korkusuyla çekiyor, bir müddet tuttuktan sonra, çünkü grupta yasak. Nargileye bile davet ettim ama o sırada aracı yoktu,beni alabilirsen gidelim ya da sonra gidelim dedi, bnde çok önem veriyor gibi durmamak için onu almaya gitmedim. Öyle yani çok soğuk değilim.

• bi tek seninde ona karşı bişeyler hisetiğini anladım :(

0|0
    0|0
    • ciddi bir ilişkiden çıktığını ciddi olamayacağını söylüyor ama farklı bir şey teklif etmediğini yanlış anlamamı istediğini belirtiyor. Gözleri bende özellikle güzel giyindiğimde. Ve yanımda heyecanlandığını hissediyorum.

• yani sen güzel giyinmezsen güzel olmuyormusun :D

• arada bir de

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• çok popisin kenks

0|0
    0|0
  • Hoşlanıyor senden kıskanıyorda. Zamana ihtiyacınız var..

0|0
    0|0
    • Bana hislerinin duygusaldan ziyade cinsellikten ibaret olmasından tereddüt ediyorum. DEdiğim gibi güzel giyindiğim zaman muhtemelen mesaj alıyorum ondan.

• sanmam ya.. Yani aslında güvenmemek lazım tabii ama sanmıyorum. Amacı öyle olsa seni kandırmaya çalışırdı.. Zaman istemez, soğuk durmazdı diye düşünüyorum. Güzel olduğunu düşünüyor ve bunu sana mesaj olarak atıyor daha ne istiyorsun beğenmiş seni aklını almışsın:D

• duygular oluşmuş zaten..zamana bırakılmalı.. gerisi kendiliğinden gelişmeli...

0|0
    0|0
Yükleniyor...