Yaa bir bakar mısınız?

arkadaşlar işten çıkışta 7 gibi spora gidiyorum. iş çıkışı olduğu için yemek yiyemiyorum. saat 9:30 gibi eve gelip sadece çorba ve salata yiyorum. bir zararı olur mu böyle?

0|0
0|16

En İyi Erkek Görüşü

• hayır tabiki ama o saaten sonra ekmek yeme

0|0
    0|0
    • ama akşam yemeği yemden de olmaz ki işten çıkınca yeme şansım yok çünkü evim uzak

• işte bende onu diyorum sıkıntı değil böyle yapmaya devam et ne kadar zanmndır devam ediyon

• Tşkler EİG için

Erkekler Ne Diyor 15

• Muhtemelen öğlen yemeği ile spor saati arasında oldukça uzun bir süre var. Bu yüzden spora gitmeden önce muz veya elma gibi meyve yerseniz spor sırasında daha zinde olabilirsiniz. Ayrıca spordan sonra da saat artık geç olduğu için çok ağır yemek yememek lazım. Yine meyve + yoğurt gibi yiyecekleri tüketmek en mantıklısı.

0|0
    0|0
    • 4-5 gibi bir iki tane kuru incir yiyorum açlığımı yatıştırıyor. akşamlarıda gelince bir kase çorba ve salata onun dışında bişi yemiyorum

• Asıl yemezseniz zararı olur

0|0
    0|0
    • çünkü akşam yemeği yemeden gidiyom işten direk yeme şansım yok yani mecbur eve gidince çorba ve salata yiyorum

• hayır bende aynen senın gibiyim saat 8 de sporda oluyorumm ama çıkmadan illaki birşeyler atıştırıyorum aç karnına spor yapma kan sşekirin düşer.. eve saat 23,00 da varıyorum gece yatmadan yiyorum ve öyle yatıyorum tabi benim amacım kilo almak senın kisi vermekse çok geçe bırakma akşamm yemeğini

0|0
    0|0
  • Spor ne sporu?
    Fitness ise çok yetersiz o beslenme

0|0
    0|0
  • Protein alsan daha iyi olur

0|0
    0|0
  • Beslenme programınız varsa ona uymanız gereklidir. Eğer beslenme programınız yoksa hemen edinmeniz gerekli. Spora doğru kaloriyi almadan gidilirse; baş dönmesi, tansiyon ve şeker düşmesi yaşanabilir. Hatta bayılmaya kadar gidebilir bu durum. Asla bilinçsiz spor yapmayın. Sağlık için yaptığımızı unutmayalım.

0|0
    0|0
  • Spordan 1 saat önce 1 adet muz ye. Pratiktir ve ihtiyacın olan tüm enerjiyi sağlar. Antremanda yorgunluk hissetmezsin.

Sppor sonrası sadece çorba salata yemek kas kaybına sebep olur, protein içeriği çok az. Bu da sarkma anlamına gelir. Et ye.

0|0
    0|0
  • sporda yapacagın enerji nerden cıkıyor? sabah oglen aksam kalori hesaplamaları yap

0|0
    0|0
  • Spordan önce yemek yenmez zaten. Kusarsın :)

0|0
    0|0
  • çorbayı fazla kaçırma yeşillik olarakta maydonoz liman olayına gir yatarkende bir kase yağsız yoğurda kırmızı biber karıştır yatarken yeee

0|0
    0|0
  • 3 beyazdan uzak durduğun sürece sorun olmaz ;)

0|0
    0|0
  • spordan sonra yoğurt ya da ayran içmelisin

0|0
    0|0
  • kaçta uyuyorsun

0|0
    0|0
  • bu tür durumlarda günün en önemli öğünü olan kahvaltıyı özenli olarak yapmalısın :)

0|0
    0|0
  • Bence zarar olmaz, karbonhidrat alma yeter.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...