Brüksel terör saldılarısını da aziz yıldırım yapmış diyorlar doğru mu?

Brüksel saldırısını da aziz yıldırım yaptı diyorlar bir kaç twitter kullanıcıları da öyle diyor doğru mu?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Evet gecen gun aziz yildirim isid e katildigini acikladi ayrintilar www.zaytung.com

0|0
    0|0
    • Kesinlikle yapar bu herşeyde parmağı var

• Aynen kesin amerika dan da bir söz aldı obama ne sözü aldı acaba

• Bak aziz yildirim ne yahudi. Yahudilerin arkasinda kim var Amerika. Amerikanin arkasinda kim var Aziz yildirim var. Boyle bir dongu icerisindeler

En İyi Kız Görüşü

• Uzulmek yerine böyle saçma sapan şakalar yapıp komik olduğunuzu mu sanıyorsun vay canına. Son bir kaç ayda bu saçma bolbalar yüzünden yuzlerce kişi hayatını kaybetti yani sırf politikacilarin amaçları uğruna can verdiler bundan daha acı ne olabilir ki?

0|1
    0|0
    • Son yaptığın soru işaretini bunu diyenler sorsan daha iyi olur bence

• Fransada yasamama ramener paris olaylarinda fransiz bayrağıni koymadim Türkiye de olanlar içinde koymadim acimi bu şekil belli etmem bunun kadar saçma bişey yok koyupta ne olacak ölenler geli mi gelecek? @Siriuse

• Aynen belçika bayrağı yap BİZİM İNSANLARIMIZ POLİSLERIMIZ ASKERLERİMİZ ÖLDÜĞÜNDE SANKİ ÇOK ÜZÜLÜYOR DA silahları veren zaten onlar bizi onlar öldürüyor ayrıca twitterda bu saldırıyı üzülen kimseyi görmedim bunu da aziz yaptı zaten

Erkekler Ne Diyor 7

• Rusları Suriye'den çektirtti ne diyon sen...

0|0
    0|0
  • tabı tabı hatta işidiı falan da azız baskan kurdu pentagonu da aziz baskan yönetiyo :D babanız aziz başkan !!!1

0|0
    0|0
  • yav he aziz yıldırım yapmış :D
    bombalar hakkında ne çok şey atan milletiz ya.
    gidip sorumlulara şikayet etmek yerine kimler yaptı acaba diyoruz :D
    yazık.

0|0
    0|0
  • Bunu da tayyip yapmıştır. Benim pc çöktü, ayağım takıldı falan hepsi onun işi

0|0
    0|0
  • abd ikiz kuleleri patlatanda azi Yıldırım

0|0
    0|0
  • Rus ajanı gibi mübarek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bunu da ben yaptım

0|0
    0|0