Azız yıldırımı durust buluyomusnuz?

hanı federasyonla ıs bırlı yapmıs bjk sampıyon yapmıcak ya da sıke falan yanı azız bey kotu bırımı cıdden?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• fenerbahçe düşmanlığı ve karşıtlığı var bu psikolojinin zihinsel arka bahçesinde.
    güya federasyonun satın alınmış ki şimdi ki federasyon başkanı eski beşiktaş başkanı demirörendir , futbolu dedikodu düzeyinde sürdürenlerin konuşmaları bunlar kendi kulubunun haklarını koruyan bir başkandır böylede olması gerekir zaten -.-

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Aziz hepsinden daha dürüst. Maç ertelinince ne olacak maçı anteple veya gençlerbirliğiyle oynamayacağız ki. Yine GS ile oynayacağız. GS de çıksın bir zahmet yensin bizi bundan ne gibi bir gariplik var?

0|0
    0|0
  • aziz yıldırım fenerbahçenin başına gelmiş en kötü başkandır. koca fenerbahçenin adını lekeliyor ve bunu fenerbahce sevdası diyerek taraftarı kandirarak yapıyor. erman hocanın dediği gibi ilkokul cocuklarina bile şike ney diyince fenerbahçe diyorlar. ve bununtek sorumlusu aziz yıldırımdır.

0|0
    0|0
  • Açık yürekli ve göründüğü gibi olan biri. Başka yöneticiler gibi sinsi davranmıyor.
    Ancak yerli yersiz konuşuyor ve hep şimşekleri üzerine çekiyor.
    En az diğer başkanlar kadar dürüst olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • aziz yıldırım fenerbahçe için herşeyi yapabilecek bir adam..
    kendi tribününe küfreden kendi futbolcusunu dövdüren şike sorulduğunda herşeyi fener için yaptım diyen karakter yoksunu bir adam..

0|0
    0|0
  • çok patavatsız

0|0
    0|0
  • Bulmuyorum

0|0
    0|0
  • Bulmuyorum ve iletişimi zayıf

0|0
    0|0
  • offf yaa

0|0
    0|0
  • Dürüstlük kim o kim

0|0
    0|0
  • sahte çürük raporuyla askerlikten kaça silah ve uyuşturucu kaçakçılığı yapan bir adam sence iyi olabilirmi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...