Bir Kadının Asla Hayır Diyemeyeceği Şeyler Nelerdir?

8 bilim adamı toplanmış bir kadını çözememiş 1 yıl önce ewet dediği bir olaya 1 yıl sonra çekimser 1 yıl sonrada hayır diyebilen canlılar diye nitelendirilmiş :)

Güncellemeler:
oy çokluğu ile alışveriş öne çıkmış gözüküyor :))

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

• -Biz kimiiiiiiiiz?

-Kadınııııız!

-Ne istiyoruuuuuuuz?!

-Bilmiyoruuuuuuuuz!

-Ne zamaaaaaaaaan?

-Hemen Şimdiiiiiiii!

:)))

Hatırladınız mı?

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• kizlar ya soylemeyin:) bence zayif yanimizi ogrenmek istiyorlar koskoca bilim adamlarina sirrimizi cozdurmedik.burakin ks daki erkeklerde merak etsin ve kendiler kesf etsin bu yonumuzu

1|1
    0|0
  • İlgi gösterilmesine hayır demezler bence.. :)

1|1
    0|0
  • bayanların her gün olgunlaşması bir yıl da birden fazla her konuda farklı fikirler almasına neden olur her zaman her kararlarından bir sonuç çıkarır daha olgunlaşırlar daha farklı açıdan yorumlar daha geçiş bakarlar işlere bu arada bir kadın bir çikolataya asla hayır diyemez :D

0|1
    0|0
  • Bilim adamlarının çözemediğini KS de çözmeyi bekleme bence :/

1|0
    0|1
    • ben soruyu hayır diyemeyeceğiniz şeyler hakkında sordum kısacası geniş kapsamlı farzı misal çikolata gibi vs vs bilim adamların sizin kafa yapınızın nasıl çalıştığını araştıyor canım ...

• süpersiniz

• mutlu edilmek yani her zaman para ya da ilgi olmuyor mutluluk duruma göre degişiyor asla hayır diyemedigi bana göre aşık oldugu adamın evlenme teklifi dir

0|0
    0|0
  • Evet karşımızdaki insan evladıysa cevabımız evet olur...Adamına göre yani..

1|0
    0|0
  • 1 yıl önce evet denilen olaya neden 1 yıl sonra da evet demek zorundayız ki?

erkeklerde süreç böyle mi işliyor?

0|0
    0|0
    • 1 yıl önce evet dediysen demekki kabul etmişsindir 1 yıl sonrada evet demeye gerek yok ama normalde evet denilir.

• ev dediğim değiştiyse?

• Ayakkabıya hayır diyemeyiz.Bi mağazada görüpte çok begendıgım bir ayakkabı oldugunda almazsam arkamdan ağlar gibime gelir..İlgi görmeye de hayır demeyiz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Para...para..para.

0|1
    0|0
  • şık ,pahallı hediyeler..

0|1
    0|0
  • Erkekler pek fazla değişmiyor .

Kadınlarda ise fazla fazla değişiklik var bunun sebebi hormonlar :) fazla üstelemeye gerek yok sonuçta hala insan vücüdunu çözemediler :) kişilklerimi çözecekler.

0|0
    0|0
  • biri yıl çok uzun süre anlık değişir

0|0
    0|0
  • Paran varsa hayır diyemezler emin ol

ben yapmam benim için para önemli değil diyen bir kezbana hediyeler al

hiç bir şeye hayır demez

0|0
    0|0
  • erkegin kadın üzerinde aşkında egemen olmsına hayır diyemez bir kadın

0|0