Sizde bizim tam tersimizmisiniz beyler?

Biz kızlar erkeklerin gücü hiçbir işe yaramasa bile bizden güçlü olup iri yarı olmalarına bayılırız kendimizi iyi hissederiz hatta güçlü görünen erkekler bizi tahrik eder. Siz erkeklerde kızların zayıf güçsüz görüntüsüne karşı böyle hissediyormusunuz kızların sizden ufak güçsüz olması sarıldığınızda onu kollarınızda yok etmeniz hoşunuza gidiyormu? Ufak tefek oldukları içinmi sürekli ilgili korumacı davranırsınız buda sizi tatminmi eder?

Güncellemeler:
arkadaşlar fiziksel güçten bahsediyorum!

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• güçlülük her zaman çekicidir fakat, güçsüzlük zayıflık hiç bir şekilde çekici değildir... ama şu var kadınlar narin ve görsel olarak estetik olarak dünyanın en üstün canlıları olduğundan, bize de daha çok (karakteri bir yana koyarsak) zarifliğiniz, güzelliğiniz, seksiliğiniz çekici gelir, güçsüzlüğünüz değil yani...

0|0
    0|0
    • fiziksel açıdan güçsüz olmanız çekici gelmez ama dediğim gibi narin olmanız hoşumuza gider, ayrıca sizleri korumak kollamak, sahiplenmek te hoşumuza gider ama öyle kaslı güçlü olmanız son derece iticidir tabi...

Erkekler Ne Diyor 15

• Evet kız dediğin tek kolla havaya kaldırılabilmeli, dışarıda kaldığında balkona fırlatılabilmeli, vapur kaçtığında bir degajla bacaya sokulabilmeli.

0|1
    1|0
  • Bu yazdıkların net bir tespit değil bende çıtır severim ama güçlü kadınlardan hoşlanan erkeklerde var hatta güçlü erkeklerden hoşlanan erkeklerde :)) Recep ivedik kamyoncuya soruyor body sporuylamı ilgileniyorsunuz diye komyoncuda yok bodycilerin kendisiyle ilgileniyorum diye cevap vermişti :D

0|0
    0|0
  • evet cüsseli ve boyluyum

ama tahrik olduğumdan değil şirin sempatik geldiği için tercih ederim hele birde çocuksu gülüşü varsa ama cinsel anlamda genelde at gibi dediğimiz kadınlar dikkat çeker

0|0
    0|0
  • ben ufak tefek kızlara ilgi duymusumdur ama söylediğin sebepten olmadı bu hiç içten gelen bir dürtüyse onu bilemiyicem tabiki de..

fizik olarak güçlü güçsüz önemli değil ama ruhen ve kafa olarak güçlü insan olmalı..

0|0
    0|0
  • Benim uzun boylu sevgilimde oldu ufak tefek sevgilimde :) ama uzun boylu insana daha cekici gelir.Çünkü güçlü kadın güçlü seks diye düşünür

0|0
    0|0
  • söylediklerinle alakam yok insan sevdiğini koruma icgüdüsüne sahipdir büyük olmuş ufak tefek olmuş ne fark eder ?

0|0
    0|0
  • aynen super oluyor onların kucuk olması cok tatlı oluyor korunmaya muhtac gibi gelio bana tabi kotu anlamda sevmek anlamında kollarım altına alasaım gelıo haata cebime kyup heryere yanımda göturusim gelio :)

0|0
    0|0
  • Hislerin ve davranislarin bayanin sana yaklasmasindan tatmin edici olur bayanin zayif ani hic bir zaman kullanilmaz kullanilirsa erkegin karakteri ama butun erkekler bu konularda yargilanmaz

0|0
    0|0
  • Ben güçsüz kız sevmem , benim karşımda eriyip giden kızı severim..

Çevreye zayıf , sesini çıkaramayan bir kızla illa ki sorunum olacaktır..Neyse ki bu tip bir sevgilim yok :/

0|0
    0|0
  • zayıf gucsuz görunenlerde erkeklerın hosuna gıder tepki veremez diye :D

0|0
    0|0
    • tepki?

• erkekler bı zaman sonra öpmeye bişiler yasamaya çalısır kız 2 nazlanır falan ıstemıyorsa bıle karsılık veremez mahkum olur sonra alısır

• Bizi de o tahrik ediyor. :D

0|0
    0|0
  • iyi güzel hoş .

0|0
    0|0
  • bilmem öylemiymiş

0|0
    0|0
  • gizlinin tersiyim ben:D

0|0
    0|0