Birini seviyorum hep böyle mi gidecek hep !

Birini seviyorum 2 seneden beri 1 yıl ilişkimiz oldu 3-4 kez ayrıldık ne zaman ayrılsak 10 gün sonra başkasıyla çıktı 6 ay önce gene ayrıldık gene 10 gün sonra başkasıyla çıktı gene her zaman ki gibi 10 günde ayrıldı bugün dayanamadım mesaj atım cevap vermedi ben onu bu kadar severken yaşama amacım kalmadı yarınlarım yok artık ben her gün her dakika her saniye onu düşünürken kim bilir o kimlere aşkım diyor kimlerle eyleniyor gülüyor ben onun için burda kafayı yerken göz yaşı dökerken o mışıl mışıl uyuyor o beni hiç mi özlemiyor nereye kadar gidecek böyle nereye kadar intihar etmeyi bile düşünmüyor değilim çok kötüyüm çok ne zaman nereye kadar böyle gidecek bıktım sıkıldım ne olucaksa olsun artık !

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• hocam aynı durum bendede oldu boşver diyecem ama kolaymı diyceksin. .ama unutma bugün dönse yarın yine aynısını yapacak.. dünyadaki en kıymetli şey sensin.. gerisi yalan.. çünkü şu anda sen onun için muhtemelen umrunda bile değilsindir..

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• seni düşünmeyeni sen hiç düşünme. o eğlenırken sen niye üzüleceksin ki? zamana bırak ve takma kafana bnce :-)

0|0
    0|0
  • sen erkeksin dimi? valla aynı benim gibisinde yani kadın gibi düşünüyosun. erkekler çeker gider genelde. sana kızmı yok canım öyle bir kız sana layık değil baksana.

0|0
    0|0
    • evet erkeğim kadın gibi mi düşünüyorum :(

• :)

• hrkesin çektiği tipik bir aşk acısı çekiyosun millet nasıl atlatıyosa sende atlatırsın kusura bakma ama intiharı böyle bişeyde düşünüyosan sen nasıl yaşayacaksın bu dünyada bilemiyorum

0|0
    0|0
  • sevgi ile saplantıyı karıştırmayın dozunda bırakın

0|0
    0|0
  • bende o dertten muzdaribim :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• hiç birşey olmaz. dünyada aşk acısını yaşayan bir sen mi varsın. tamam biraz koyar ama. unutursun emin ol. bir de böyle kaypak insana neden hala deger verirsinki.

Bi söz va. Deveye diken insana ..ken lazım diye.

0|0
    0|0
  • boşver gitsin sana kızmı yok ya kız kendini aşmış belli yani ugraşma deymez

0|0
    0|0
  • Birader, davanda çok samimiysen intihar et gitsin. Ama dersen ki bu hevesten, sus.

0|0
    0|0
  • sana abi tavsiyesi, o kızdan uzak dur. bırak ilişkiyi, selamı sabahı bile kes. intihar filan da saçmalık, zamana bırak bundan sonrasını. bak neler neler yaşayacaksın daha.

0|0
    0|0
Yükleniyor...